Vybrali jsme pro Vás 4 ideální domy na důchod

05.08.2016 07:43

Ideální dům na důchodCo s tak velkým domem? Jednou si tuto otázku bude muset zodpovědět každý rodič. Když Vás byl ještě plný dům, moc jste neřešili, že musíte vytápět všechny místnosti. Ale najednou, když už dospělé děti vylétnou z hnízda, zjistíte, že Váš dům je příliš velký a prázdný. Musíte zbytečně platit výdaje za elektřinu a za plyn. Co takhle poohlédnout se po novém, komfortním a hlavně úsporném domě?

 

Jak by měl vypadat dům na důchod?

Bungalovy jsou v našem katalogu zastoupené řadou domů LARGO.

Troufáme si říct, že starší lidé, senioři, nepotřebují patrový dům nebo podkroví. Každodenní plahočení do schodů určitě není to pravé ořechové. Proto doporučujeme jedině bungalov, tedy bezbariérový nízkopodlažní dům. Je komfortnější nejen na samotné bydlení, ale i na úklid a údržbu.

Jak si ho pořídit?

Je pravda, že financování nového domu v pokročilejším věku může být o něco obtížnější. Na hypotéky se většinou nemůžete spoléhat. V takovém případě je ideálním řešením prodej stávajícího domu a za utržené peníze pořízení domu nového. Pokud se rozhodnete řešit situaci tímto způsobem, určitě Vám doporučujeme pořídit si dřevostavbu. Do 1 měsíce Vám postavíme nový dům, nemusíte tedy shánět dlouhé náhradní bydlení a mít tak další výdaje. Při objednání domu platíte pouze projekt a skládáte zálohu, zbytek doplácíte až při převzetí domu.

RD Rýmařov Vám doporučuje:

Vybrali jsme pro Vás bungalovy s podlahovou plochou pod 90 m2. Taková velikost je ideální - v domě máte dostatek místa pro sebe a máte i pokoj pro vnoučata, když přijedou na prázdniny. Domy se vyznačují jednoduchým půdorysem a prakticky řešenými dispozicemi. To samozřejmě poznáte i na výdajích za energie, které se oproti starému domu rapidně sníží.

LARGO 85 LARGO 85 EconomyPřes 70 m2 podlahové plochy
1.997.550 Kč s DPH

LARGO 98 LARGO 98

Přes 88 m2 podlahové plochy
2.140.150 Kč s DPH

ROHE 98 ROHE 98

Přes 83 m2 podlahové plochy
2.150.500 Kč s DPH

LARGO 107 LARGO 107

Přes 90 m2 podlahové plochy
2.190.750 Kč s DPH


Nabízíme všemožné doplňky

Každý typ domu je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑