Chystáme vzorový dům v Berouně

29.05.2017 14:01

NOVA 101Ke vzorovým domům přibude další kousek, tentokrát NOVA 101. Bude stát kousek od Berouna, v Králově Dvoře. Klidná lokalita, odkud to máte všude kousek, je ideální pro spokojené bydlení. Už za pár měsíců se můžete přijet podívat na nejprodávanější rýmařovský dům. Začínáme stavět v srpnu!

Lokalita Královský Horizont ve městě Králův Dvůr citlivě navazuje na původní zástavbu, je výborně dostupná, má kompletní občanskou vybavenost a dostatek zeleně všude kolem. A co je na tom nejlepší? Za 25 minut jste v Praze!

Na co se můžete těšit?

NOVA 101 je stálicí našeho katalogu a i když je na světě už pár let, stále se těší velkému zájmu. Proto bude stát i v Králově Dvoře. Podlahová plocha s výměrou téměř 130 m2 Vás přesvědčí, že stojednička si titul nejprodávanější dům právem zaslouží. Vzorový dům bude vybaven kuchyňskou linkou Lamont, klimatizací, centrálním vysavačempředokenními roletami.  

Pokud tedy toužíte po moderním, úsporném a komfortním bydlení, přijeďte se podívat do nového vzorového domu. Ve stojedničce bydlí také Bridzikovi, přečtěte si jejich příběh. Nebo se podívejte na referenční dopis od pana Reimera z Olomouce, který nám prozradil, kolik korun ho stojí provoz domu s elektrickým vytápěním.

Chcete vidět naživo jak se dům smontuje za pár dnů? Kontaktujte nás na tel. 725 955 758 a domluvte si prohlídku montáže.  

Navštivte náš nový vzorový dům - už od října

NOVA 101

Adresa domu
Tři Vršky, Králův Dvůr 267 01

Otevírací doba
po-pá 8-16 hod nebo po telefonické domluvě

Kontakt na prodejce
Vít Buranda
725 955 758

www.rdberoun.cz

Půdorys vzorového domu NOVA 101


Nabízíme všemožné doplňky

Každý typ domu je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑