Doubravické domy u Pardubic, bydlete již brzy ve svém.

27.05.2014 07:31

Doubravické domy

Jednou z největších výhod dřevostaveb od RD Rýmařov je rychlost výstavby domu, od prvního kopnutí do země se můžete do měsíce stěhovat do nového úsporného domu. Během července 2014 dokončujeme velký projekt nazvaný Doubravické domy. Jedná se o výstavbu 39 řadových rodinných domů, které poskytnou svým novým vlastníkům energeticky efektivní bydlení v městské části Pardubice – Doubravice.

Z Doubravických domů si vybere každý - mladý pár, rodina i ti, kterým už děti vylétly z hnízda. Prohlédněte si dispozice Doubravických domů, které Vás osloví!

 

Příroda jako na dlani, město co by kamenem dohodil

Bydlení v Doubravických domech je vhodné především pro ty, kteří touží po klidu, čistém vzduchu a zahrádce, ale zároveň nechtějí být odstřiženi od města, kam musí dojíždět do práce a vozit děti do školy. Městská část Doubravice je součástí obvodu Pardubice 7, leží na poklidném okraji města! Hned za obcí se nachází rozlehlý les s rybníkem, který láká k procházkám se psem. Co víc si přát?

Doubravické domy Doubravické domy

Máte zájem o moderní rodinný dům v Pardubicích – Doubravicích? Kontaktujte oficiálního prodejce:

Vlastimil Talanda

Vlastimil Talanda – jednatel Talanda Invest
17. listopadu 342
530 02 Pardubice
Mobil: +420 725 293 025 
E-mail: 

Moderní Doubravické domy jsou v prodeji, neváhejte!

Dřevostavby RD Rýmařov vynikají svou variabilitou, neměli jsme proto s tvorbou velkého projektu, jakým jsou Doubravické domy, sebemenší problém. Nabízíme Vám celkem 10 variant řadových domů, které Vám poskytnou nadstandardní prostředí pro život. Vyberte si z deseti půdorysů domů, každý má praktickou garáž a balkon. Domy jsou určeny k okamžitému nastěhování. Pro výbavu interiérů jsme volili lokální dodavatele. Nenechte si protéct příležitost mezi prsty, každý Doubravický dům je ideálním místem pro šťastný život!

Fotogalerie Doubravických domů

Doubravické domy

Doubravické domy

Doubravické domy

Doubravické domy

Doubravické domy

Doubravické domy

Zalíbily se Vám Doubravické domy? Neváhejte nás kontaktovat!


Nabízíme všemožné doplňky

Každý typ domu je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑