Dům na dokončení – tak trochu stavba svépomocí, ale mnohem rychlejší!

27.03.2014 13:45

Stavba domu svépomocí vyžaduje nejen spoustu času a trpělivosti, ale především zkušenosti v oboru stavebnictví. Vinou neznalosti můžete při stavbě domu způsobit více škody než užitku. Zvažte svoje možnosti, stavba svépomocí spolkne veškerý Váš volný čas i energii. Nebylo by jednodušší nechat si postavit rodinný dům na klíč a bydlet během měsíce? Prohlédněte si náš ceník domů na klíč - zjistíte, že jejich cena je mnohdy srovnatelná se stavbou svépomocí!

Pokud si však nechcete odepřít práce na svém budoucím domečku, chcete do něj promítnout svoji osobnost, životní styl a navíc ještě ušetřit, doporučujeme Vám pořídit si dřevostavbu na dokončení.

Čím se liší dřevostavba na klíč a na dokončení?

Tzv. domy na klíč jsou připraveny k okamžitému nastěhování majitelů. Kromě hrubé stavby má dům na klíč také veškeré podlahové krytiny, malby, okenní a dveřní výplně. Dům je zkrátka kompletně připravený, až ho zařídíte nábytkem. A tohle všechno zvládneme za pouhých 11 dní.

V případě, že si objednáte dům na dokončení, jeho součástí nejsou:

Součástí domů na dokončení nejsou interiérové dveře z výrobního střediska Kasard. Dveře a zárubně

Součástí domů na dokončení nejsou obklady a výmalba. Výmalba a obklady
Součástí domů na dokončení není sanitární technika. Sanitární vybavení Součástí domů na dokončení nejsou podlahové krytiny. Podlahové krytiny

Buďte chytří a pořiďte si dům na dokončení!

S domem na dokončení získáte téměř hotovou stavbu, na Vás je dotažení posledních detailů. Největší výhoda domů na dokončení spočívá však v jejich příznivé ceně, můžete tak výrazně ušetřit. Prohlédněte si náš nový ceník domů na dokončení! Ceny uvádíme včetně veškeré montáže a u modelů ECONOMY a SMART Na dokončení ČESKO M 2014 - Řízené větrání je v ceně zahrnuta také základová deska.

Prohlédněte si fotografie domu na dokončení

Fotka 4

Fotka 3

Fotka 2


Nabízíme všemožné doplňky

Každý typ domu je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2016, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑