Exkluzivní bydlení v nové unikátní řadě domů EXCLUSIVE

18.08.2016 09:13

Dům Tiberius z řady EXCLUSIVEJe Vám sympatická filozofie firmy RD Rýmařov, ale rádi byste bydleli ve větším a luxusnějším domě, než jsou ty typové? Tak přesně pro Vás je určená naprosto nová řada domů EXCLUSIVE. Uspokojí všechny požadavky náročného majitele na prostor, dispozice, moderní technologie a chod domácnosti. Pojďme se na unikátní domy EXCLUSIVE podívat blíže.

Co je na řadě EXCLUSIVE nového?

Těchto 6 domů nemá v celém katalogu RD Rýmařov konkurenta. S přehledem splňují i velmi vysoké nároky na bydlení, a to jak na komfort, tak na úspornost. Již ve standardních modelech domů jsou zahrnuty moderní technologie, které se postarají o Vaše pohodlí a zároveň zajišťují chod domácnosti tak, aby byl co nejefektivnější.

Nové domy jsou prostorné, vsázejí na vzdušnost a jednoduchost. Vždyť také vycházejí z funkcionalismu, jehož hlavním cílem bylo sloužit lidem - bez zbytečných ozdob a kudrlinek. Vy tak můžete obdivovat elegantní architektonické pojetí těchto domů a těšit se z jejich moderního vybavení:

  • inteligentní řízení domu SIEMENS/CUE s Webserverem na internet  - můžete dálkově ovládat topení, větrání, EZS, stínění a osvětlení
  • elektrické zabezpečovací zařízení (EZS) - požární detektor, pohybová čidla, klávesnice, siréna
  • vytápění teplovodním podlahovým topením + tepelným čerpadlem DAIKIN Altherma 6 kW s integrovaným zásobníkem TUV 260L
  • větrání řízené s rekuperací ATREA Duplex 180 EC4

Pro Váš maximální komfort jsou domy EXCLUSIVE vybavené také exteriérovým stíněním - lamelovými předokenními žaluziemi s elektropohonem na dálkové ovládání.

HONORIUSHONORIUS

TRAIANUSTRAIANUS - TOP DŮM 2016
SEVERUSSEVERUS TIBERIUSTIBERIUS
TITUSTITUS AURELIANUSAURELIANUS

Stáhněte si katalog domů EXCLUSIVE a kompletní rozsah dodávky STANDARD a ROYAL


Nabízíme všemožné doplňky

Každý typ domu je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑