Bydlete v moderní zástavbě u Českého ráje

01.11.2016 07:20

Projekt Mnichovo HradištěMilujete přírodu, ale zároveň chcete mít blízko do města? Pak je pro Vás ideální lokalita Za Zámeckým parkem v Mnichově Hradišti. Město leží u dálnice D10, která poskytuje perfektní dopravní obslužnost - do Mladé Boleslavi to budete mít 10 km, do Turnova 15 km, do Prahy jen 60 km.

Nová zástavba je citlivě zasazena v těsné blízkosti státního zámku a zámecké zahrady. Každý, kdo miluje klid, soukromí a přírodu si přijde na své. Stavební pozemky jsou stále v prodeji, přečtěte si o projektu více na jeho oficiálních webových stránkách >>

 

Mnichovo Hradiště poskytuje kompletní občanskou vybavenost včetně sociálních služeb, kulturního zázemí, škol a školek. Ideální místo pro spokojený rodinný život!

Navštivte náš vzorový dům

Společnost RD Rýmařov je hlavním dodavatelem dřevostaveb pro projekt Mnichovo Hradiště. Můžete vybírat z více než dvou desítek typových domů. Výměra stavebních pozemků se pohybuje mezi 600 m2 a 950 m2, můžete si tedy být jistí, že budete mít svoje soukromí.

Vzorový dům DRAGON 671

Adresa vzorového domu:

Mnichovo Hradiště - Hněvousice
Ještědská 143

Prohlídka je možná po předchozí telefonické dohodě na telefonním čísle +420 603 852 388. Dům je k dispozici pouze pro tento projekt.


Nabízíme všemožné doplňky

Každý typ domu je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑