Prodáváme ukázkový dům v Holešově u Zlína

22.12.2016 08:19

Vzorový dům KUBIS 631 na prodejNastěhujte se rovnou do nového domu a na nic nečekejte. V Holešově-Dobroticích prodáváme ukázkový dům KUBIS 631 v atypickém provedení. Můžete se těšit na velkorysé dispozice 5 + 1. Součástí domu je také garážové stání a kuchyňská linka. Máte tedy o starost méně!

Rodinný dům prodáváme s pozemkem o výměře 564 m2, což je ideální plocha pro zahradu. Připravili jsme pro Vás dvě varianty financování, kdy:

  • ve variantě A platíte 8 513 Kč měsíčně (jsou-li Vaše vlastní zdroje 1 044 000 Kč)
  • ve variantě B platíte 10 698 Kč měsíčně (jsou-li Vaše vlastní zdroje 522 000 Kč)

Sjednejte si prohlídku domu:

Vzorový dům v Holešově-Dobroticích je na prodej
 

Prohlídku ukázkového domu na prodej v Holešově-Dobroticích si sjednejte u našeho obchodního zástupce telefonicky nebo e-mailem.

Tel.: +420 775 799 122
E-mail:  


Adresa obchodního zastoupení RD Rýmařov:

Náměstí T. G. Masaryka 1281
Zlín 760 01

www.rd-domy.cz


KUBIS 631 je ideálním bydlením pro celou rodinu

Zvenčí vypadá KUBIS 631 moderně a jednoduše. A přesně takový je i uvnitř. Dispozice domu jsme upravili tak, aby korespondovaly s usazením celého domu na pozemek, proto se liší od typového návrhu, který můžete vidět v našem katalogu. Jak Vám dům bude vyhovovat nejlépe zjistíte sami - sjednejte si prohlídku co nejdříve. Jedno je ale jisté, KUBIS 631 se přizpůsobí Vašemu životnímu stylu.

Stejně ideální je také bydlení v klidné lokalitě Holešova, v Dobroticích. Je to blízko zámeckého parku a krásné obory. V Dobroticích se nachází také ranč s jízdárnou, který nabízí vyjížďky na koních, jezdecký kroužek pro děti, ustájení koní a další služby. K dispozici Vám bude mateřská škola přímo v Dobroticích a v Holešově 3 základní školy, základní umělecká škola, gymnázium, Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV a odborné učiliště se základní školou. Holešov nabízí plnou občanskou vybavenost na okraji malebných Hostýnských vrchů.

Dokumentace k vzorovému domu na prodej:

Prohlédněte si vzorový dům KUBIS 631. Už zítra může být Váš

Fotka 31

Fotka 30

Fotka 29

Fotka 28

Fotka 27

Fotka 26


Nabízíme všemožné doplňky

Každý typ domu je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑