Zveme Vás na veletrh Dřevostavby 2017

18.01.2017 07:37

Blíží se dvanáctý ročník mezinárodního veletrhu Dřevostavby 2017 a my na něm samozřejmě nesmíme chybět. Koná se 2.-5. února na pražském výstavišti Holešovice. Na veletrhu zjistíte úplně všechno, co Vás kdy zajímalo a zajímá o dřevostavbách.

Na veletrhu budou vystavovat téměř všichni dodavatelé, kteří mají co dočinění s dřevostavbami, montovanými domy, ale i vybavením domu a zahrady.

Mezinárodní veletrh Dřevostavby 2017

Těšíme se na Vás

Navštivte stánek RD Rýmařov a dozvíte se o naší technologii. Máme pro Vás připravený modelový průřez obvodovou stěnou našich dřevostaveb. K dispozici Vám budou také naši odborníci připravení na jakékoliv dotazy ohledně dřevostaveb.

Rozhodujete o bydlení? Na veletrhu nesmíte chybět

Informace předané osobně od odborníků jsou k nezaplacení. Zvlášť, když stojíte před důležitým životním rozhodnutím, jako je stavba domu. K tomu je veletrh Dřevostavby 2017 ideální. Abyste si byli naprosto jistí, že budeme mít čas věnovat se Vám, můžete si s námi rezervovat schůzku pomocí formuláře na stránkách veletrhu. 

Máte dotazy? Kontaktujte nás!


Nabízíme všemožné doplňky

Každý typ domu je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑