Otevřeli jsme Doubravické domy. Přijďte se podívat i Vy a zvolte si svoji budoucnost

Chci si sjednat prohlídku:
Lenka Jandíková – Talanda Invest
Mobil: +420 775 149 530
E-mail:
www.domystradici.cz

Bezpečné zázemí, komfort a energetická úspora. To se většině z nás vybaví ve spojitosti s bydlením. Dokončili jsme velký projekt Doubravické domy, který splňuje všechny tyto požadavky. A jako třešničku na dortu jsme si pro Vás připravili vzorový dům.

Rodinný dům s dispozicemi 4 + kk, zahradou a garáží můžete mít už za 2,8 mil. Kč s DPH. Navíc v perfektní lokalitě na okraji Pardubic, v Doubravicích. Do práce to máte kousek, stejně tak i na procházky do přírody. Prostě ideální, a hlavně dostupné bydlení.

Otevřeli jsme Doubravické domy. Přijďte se podívat i Vy a zvolte si svoji budoucnost Otevřeli jsme Doubravické domy. Přijďte se podívat i Vy a zvolte si svoji budoucnost

Vzorový dům Vám pomůže v rozhodování

Snažili jsme se pro Vás navrhnout řadové domky, ve kterých si každý najde to své - mladé páry, rodiny i ti, ke kterým děti jezdí už jen na návštěvy. Každý z 53 řadových domků a dvojdomků má svou garáž a balkón do zahrady. Na výběr máte z 2 variant půdorysů.

Celý projekt jsme zasadili do pardubické části Doubravice, ze které je všude blízko. Abyste objektivně zhodnotili všechna pro a proti tohoto bydlení, sjednejte si s námi prohlídku vzorového domu. Teprve pak poznáte, jestli je to to pravé ořechové.

Bydlení ve vlastním za bezkonkurenční cenu

Bydlení ve vlastním za bezkonkurenční cenu

Nedělejte kompromisy a vyberte si přesně takový dům, o kterém sníte. Doubravické domy poskytují nadstandardní prostředí pro život. Skloubili jsme v nich praktické dispozice, energetickou nenáročnost, vlastní zahradu a perfektní lokalitu. Staňte se alespoň na chvíli majitelem Doubravického domu a zažijte ho na vlastní kůži. Do 3 měsíců můžete bydlet ve vlastním.

Fotogalerie

Fotka 6

Fotka 1

Fotka 5

Fotka 4

Fotka 3

Fotka 2

Domluvte si prohlídku vzorového domu v Doubravicích


Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2016, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑