Navštivte vzorový Doubravický dům 7 dní v týdnu

Bezpečné zázemí, komfort a energetická úspora. To se většině z nás vybaví ve spojitosti s bydlením. Dokončili jsme velký projekt Doubravické domy, který splňuje všechny tyto požadavky. A jako třešničku na dortu jsme si pro Vás připravili vzorový dům.

Rodinný dům s dispozicemi 4 + kk, zahradou a garáží můžete mít už za 2,8 mil. Kč s DPH. Navíc v perfektní lokalitě na okraji Pardubic, v Doubravicích. Do práce to máte kousek, stejně tak i na procházky do přírody. Prostě ideální, a hlavně dostupné bydlení.

Lenka JandíkováProhlídky vzorového domu si sjednávejte u Lenky Jandíkové z Talanda Invest na +420 775 149 530 nebo . Další informace získáte na domystradici.cz. Vzorový dům je otevřený 7 dní v týdnu, vždy po domluvě.

Otevřeli jsme Doubravické domy. Přijďte se podívat i Vy a zvolte si svoji budoucnost Navštivte vzorový Doubravický dům

Vzorový dům Vám pomůže v rozhodování

Snažili jsme se pro Vás navrhnout řadové domky, ve kterých si každý najde to své - mladé páry, rodiny i ti, ke kterým děti jezdí už jen na návštěvy. Každý z 53 řadových domků a dvojdomků má svou garáž a balkón do zahrady. Na výběr máte z 2 variant půdorysů.

Celý projekt jsme zasadili do pardubické části Doubravice, ze které je všude blízko. Abyste objektivně zhodnotili všechna pro a proti tohoto bydlení, sjednejte si prohlídku vzorového domu. Teprve pak poznáte, jestli je to to pravé ořechové.

Bydlení ve vlastním za bezkonkurenční cenu

Bydlení ve vlastním za bezkonkurenční cenu

Nedělejte kompromisy a vyberte si přesně takový dům, o kterém sníte. Doubravické domy poskytují nadstandardní prostředí pro život. Skloubili jsme v nich praktické dispozice, energetickou nenáročnost, vlastní zahradu a perfektní lokalitu.

Staňte se alespoň na chvíli majitelem Doubravického domu a zažijte ho na vlastní kůži, stačí se přijít podívat do vzorového domu. Do 3 měsíců můžete bydlet ve vlastním.

Prohlédněte si vzorový Doubravický dům

Vzorový Doubravický dům

Vzorový Doubravický dům

Vzorový Doubravický dům

Vzorový Doubravický dům

Vzorový Doubravický dům

Vzorový Doubravický dům

Stáhněte si půdorysy Doubravických domů

Domluvte si prohlídku vzorového domu v Doubravicích


Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑