Upravit stránku

Získejte peníze „na dřevo“ díky speciální hypotéce České spořitelny. Vzhledem k velmi rychlé výstavbě montovaných domů, kdy často samotná stavba předběhne administrativní kroky, může se financování zkomplikovat. Díky hypotéce „na dřevo“ se vyhnete složitému financování předhypotečním úvěrem či zajištění jinou nemovitostí.

Hypotéku můžete využít, pokud výstavbu domu realizuje firma z Asociace dodavatelů montovaných domů, do které patří i RD Rýmařov.

KUBIS 632

Výhody hypotéky od České spořitelny

  • 90 % ceny domu získáte ještě před jeho dokončením, zbylých 10 % po dokončení výstavby.
  • Svou budoucí stavbu nemusíte zajišťovat jinou nemovitostí. Využijte výhodných podmínek úvěru včetně služby Variabilita splátek.
  • Vyřízení hypotéky je rychlé a jednoduché.

Spočítejte si svou hypotéku

Zajímá Vás, na jakou hypotéku byste dosáhli? Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku. Nebo zajděte do jakékoliv pobočky po celé České republice. Hypoteční poradci se Vám budou rádi věnovat také na telefonu 956 777 497.

Reprezentativní příklad hypotéky ČS

Pavlova výše úvěru činí 1 800 000 Kč. Jednotlivé měsíční splátky jsou 8 284 Kč a zahrnují už jistinu a úrok. Hypotéku má na 25 let, čeká ho tedy celkem 300 splátek. Má úrokovou sazbu 2,69 % ročně s 5letou fixací. Součástí celkových nákladů úvěru jsou také:

  • správní poplatky za vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč,
  • náhrada nákladů spojených s vypracováním odhadu nemovitosti 3 900 Kč.

Roční procentní sazba nákladů činí 2,79 % a celková částka, kterou Pavel zaplatí, je 2 492 560 Kč (pokud se úroková sazba po celou dobu splácení nezmění).