Upravit stránku
Razítko šedé 5%
Rodinný dům Largo 90, bungalov s podkrovímLARGO 90LARGO 90LARGO 90LARGO 90LARGO 90LARGO 90LARGO 90

Zobrazit více

Malý bungalov LARGO 90 se stane ideálním bydlením pro pár nebo menší rodinu. Výhodou této nízkopodlažní dřevostavby je její jednoduchý tvar a zastavěná plocha necelých 90 m2, díky které se hodí na jakýkoliv pozemek. Bungalov LARGO 90 má tradiční sedlovou střechu se sklonem 25°. V ceně domu je základová deska a klimatizace.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavěná plocha 89,63  m2
Podlahová plocha přízemí 72,59  m2
Sklon střechy 25  °
Rozměry domu 9,9 × 9,0  m

Prohlédněte si půdorysy LARGO 90

Půdorys nízkopodlažního domu LARGO 90 Vás potěší svou jednoduchostí. Rozměry 9,9 × 9 m a sedlová střecha činí z tohoto domu ideálního kandidáta do jakékoliv zástavby. Srdcem domu je obývací pokoj spojený s jídelnou s přímým vstupem do kuchyně. Tento prostor je díky několika velkým oknům prosvětlený a vzdušný. Zároveň poskytuje přímé spojení s venkovní terasou a zahradou. Mysleli jsme i na praktickou technickou místnost.

LARGO 90 půdorys

Parametry domu

Menší podlahová plocha poskytuje dostatek prostoru pro pár nebo tříčlennou rodinu, a navíc znamená nižší výdaje za provoz domu. A také méně úklidu. A pokud byste snad měli pocit, že je v domě málo úložného prostoru, nabízí bungalov LARGO 90 půdu, kam schováte například sezónní vybavení.