Upravit stránku
Rodinný dům NOVA 56NOVA 56NOVA 56NOVA 56NOVA 56

Zobrazit více

Rodinný dům NOVA 56 díky svým rozměrům a klasické sedlové střeše skvěle zapadne do každé zástavby. Poskytuje úsporné, a přesto velmi komfortní bydlení pro malou rodinu nebo pár. Chytré vnitřní dispozice domu a vzdušné místnosti si Vás rychle získají. V ceně domu je jak základová deska, tak stání na auto a klimatizace.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavěná plocha 79,85  m2
Podlahová plocha přízemí 43,15  m2
Podlahová plocha podkroví 39,94  m2
Sklon střechy 30  °
Rozměry domu 8,4 × 6,6  m

Prohlédněte si půdorysy NOVA 56

Objevte kouzlo dřevostaveb s podlahovou plochou do 100 m2. Přízemí rodinného domu NOVA 56 je místem pro společenský život - najdete v něm kuchyň s jídelnou a obývací pokoj, na který navazuje terasa. Samozřejmostí je koupelna. Prostor pod schody využijete jako malou technickou místnost, do které se vejde třeba bojler. V útulném podkroví pak najdete Velký pokoj, který se stane královstvím pro Vaše děti, ložnici a koupelnu.

Půdorys přízemí
Přízemí
Podkroví
Podkroví

Parametry domu

Rodinný dům NOVA 56 Vám bude sympatický svými pravidelným, jednoduchým půdorysem o rozměru 6,6 × 8,4 m bez zbytečných arkýřů a dalších architektonických doplňků. Jistě ale oceníte dřevěnou pergolu navazující  na dům. Využijete ji jako stání pro auto. Pergola je v ceně domu, stejně jako klimatizace, která Vám zajistí příjemné klima v domě i během léta. Aby na Vás při odemykání vchodových dveří nepršelo, je nad nimi praktická stříška.