Upravit stránku
Rodinný dům NOVA 65 s přesahyNOVA 65 s přesahyNOVA 65 s přesahyNOVA 65 s přesahyNOVA 65 s přesahy

Zobrazit více

Čisté linie, světlé přízemí a útulné podkroví. To na Vás čeká v typovém domě NOVA 65 s okapovými přesahy, který Vás zaujme svou jednoduchostí, úsporností, vybavením a především přívětivou cenou. Její součástí je základová deska, dřevěná pergola jako přístřešek pro auto a klimatizace, která Vám zajistí příjemné bydlení i v parném létě. Tato varianta domu je s okapovými přesahy.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavěná plocha 88,78  m2
Podlahová plocha přízemí 51,05  m2
Podlahová plocha podkroví 46,32  m2
Sklon střechy 44  °
Rozměry domu 9,6 × 6,6  m

Prohlédněte si půdorysy NOVA 65

Nenechte se zmást. I přes poměrně malou zastavěnou plochu nabízí dům NOVA 65 komfortní bydlení na 97 m2. Prakticky řešené vnitřní dispozice budou jistě vyhovovat celé rodině. V přízemí je prostorné zádveří, kuchyňský kout propojený s obývacím pokojem a malá koupelna. Z obývacího pokoje máte přímý vstup na terasu. V podkroví se pak nachází tři pokoje a koupelna.

Půdorys přízemí
Přízemí
Podkroví
Podkroví

Parametry domu

Jednoduchý půdorys o rozměrech 9,6 × 6,6 m a sedlová střecha bez okapových přesahů činí z typového domu NOVA 65 vhodný do každé zástavby. Součástí domu je praktické dřevěné stání pro auto. Nad vchodem je stříška proti dešti. V ceně vybavení domu je také klimatizace, která Vám zajistí příjemné klima v domě po celé léto. Díky jednoduchým tvarům a moderním technologiím je dům NOVA 65 energeticky efektivní.