Upravit stránku
Rodinný dům NOVA 70 bez přesahůNOVA 70 bez přesahůNOVA 70 bez přesahůNOVA 70 bez přesahůNOVA 70 bez přesahůNOVA 70 bez přesahůNOVA 70 bez přesahůNOVA 70 bez přesahůNOVA 70 bez přesahů

Zobrazit více

Typový dům NOVA 70 nabízí komfortní bydlení pro celou rodinu na 104 m2 podlahové plochy. Pro tento dům jsou charakteristické jednoduché linie, které ještě zvýrazňuje absence okapových přesahů, praktické dispozice a energeticky efektivní provoz. V ceně domu je základová deska, stání pro auto a klimatizace.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavěná plocha 90,63  m2
Podlahová plocha přízemí 54,54  m2
Podlahová plocha podkroví 49,59  m2
Sklon střechy 40  °
Rozměry domu 7,2 × 9,6  m

Prohlédněte si půdorysy NOVA 70

Typový dům NOVA 70 Vás jistě zaujme svými praktickými dispozicemi. Prosvětlený obývací pokoj s prostornou kuchyní umožňuje přímý vstup na terasu, a tím dokonalé propojení se zahradou. V přízemí nechybí technická místnost, koupelna, praktické zádveří a chodba, která poskytuje místo pro vestavěné skříně. V útulném podkroví se nachází 3 pokoje a koupelna.

Půdorys přízemí
Přízemí
Podkroví
Podkroví

Parametry domu

Společným znakem rýmařovských dřevostaveb jsou čisté linie a jednoduchý tvar, což ctí i tento typový dům NOVA 70. Díky půdorysu o rozměru 9,6 × 7,2 m a klasické sedlové střeše se sklonem 40° skvěle zapadne do starší i nové zástavby a najde si místo na jakémkoliv pozemku. Součástí domu je také praktická dřevěná pergola, která poslouží jako stání pro auto.