Upravit stránku
Rodinný dům NOVA 70 s přesahyNOVA 70 s přesahyNOVA 70 s přesahyNOVA 70 s přesahyNOVA 70 s přesahy

Zobrazit více

Typový dům NOVA 70 nabízí komfortní bydlení pro celou rodinu na 104 m2 podlahové plochy. Pro tento dům jsou charakteristické jednoduché linie s okapovými přesahy, praktické dispozice a energeticky efektivní provoz. V ceně domu je základová deska, stání pro auto a klimatizace.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavěná plocha 90,63  m2
Podlahová plocha přízemí 54,54  m2
Podlahová plocha podkroví 49,59  m2
Sklon střechy 40  °
Rozměry domu 7,2 × 9,6  m

Prohlédněte si půdorysy NOVA 70

Typový dům NOVA 70 Vás jistě zaujme svými praktickými dispozicemi. Prosvětlený obývací pokoj s prostornou kuchyní umožňuje přímý vstup na terasu, a tím dokonalé propojení se zahradou. V přízemí nechybí technická místnost, koupelna, praktické zádveří a chodba, která poskytuje místo pro vestavěné skříně. V útulném podkroví se nachází 3 pokoje a koupelna.

Půdorys přízemí
Přízemí
Podkroví
Podkroví

Parametry domu

Společným znakem rýmařovských dřevostaveb jsou čisté linie a jednoduchý tvar, což ctí i tento typový dům NOVA 70 s okapovými přesahy. Díky půdorysu o rozměru 9,6 × 7,2 m a klasické sedlové střeše se sklonem 40° skvěle zapadne do starší i nové zástavby a najde si místo na jakémkoliv pozemku. Součástí domu je také praktická dřevěná pergola, která poslouží jako stání pro auto.