Upravit stránku
pohled boční - levýpohled boční - pravýpohled přednípohled zadní

Zobrazit více

Rodinný dům NOVA 97 Vás zaujme již na první pohled svým tak trochu netradičním vzhledem. Dispozice domu jsou jako stvořené pro větší rodinu. Každý člen domácnosti tu má prostor a svoje pohodlí. Můžete si užívat přes 150 m2 podlahové plochy! NOVA 97 se řadí mezi největší domy v našem katalogu.

  • Cena s DPH5 039 300,-

Podlahová plocha přízemí 80,57  m2
Podlahová plocha podkroví 79,50  m2
Zastavěná plocha 103,01  m2
Sklon střechy 38  °
Rozměry domu 10,54 x 9,61  m

Prohlédněte si půdorysy NOVA 97

Praktický čtvercový půdorys je ozvláštněný trojúhelníkovým arkýřem, ve kterém je ukryté schodiště. Dům můžete samozřejmě vybavit o další architektonické prvky. Určitě přivítáte krytý vstup a propojení interiéru se zahradou prostřednictvím francouzského okna. Dům NOVA 97 je velmi variabilní a lze k němu připojit například garáž.

Přízemí
přízemí
Patro
patro

Parametry domu

Rodinný dům NOVA 97 poskytuje neskutečných 150 m2 podlahové plochy. V přízemí Vás přivítá chodba se schodištěm, která zároveň slouží jako předsíň. K dispozici tu máte vše - prostornou kuchyni s obývacím pokojem, koupelnu, technickou místnost a velký pokoj, který využijete jako ložnici nebo pracovnu. V prvním patře Vás pak čeká ještě větší koupelna, 3 pokoje a dokonce i šatna.