Upravit stránku

Ke vzorovým domům přibude další kousek, tentokrát NOVA 101. Bude stát kousek od Berouna, v Králově Dvoře. Klidná lokalita, odkud to máte všude kousek, je ideální pro spokojené bydlení. Už za pár měsíců se můžete přijet podívat na nejprodávanější rýmařovský dům. Začínáme stavět v srpnu!

Lokalita Královský Horizont ve městě Králův Dvůr citlivě navazuje na původní zástavbu, je výborně dostupná, má kompletní občanskou vybavenost a dostatek zeleně všude kolem. A co je na tom nejlepší? Za 25 minut jste v Praze!

Na co se můžete těšit?

NOVA 101 je stálicí našeho katalogu a i když je na světě už pár let, stále se těší velkému zájmu. Proto bude stát i v Králově Dvoře. Podlahová plocha s výměrou téměř 130 m2 Vás přesvědčí, že stojednička si titul nejprodávanější dům právem zaslouží. Vzorový dům bude vybaven kuchyňskou linkou Lamontklimatizacícentrálním vysavačem a předokenními roletami.  

Pokud tedy toužíte po moderním, úsporném a komfortním bydlení, přijeďte se podívat do nového vzorového domu. Ve stojedničce bydlí také Bridzikovi, přečtěte si jejich příběh. Nebo se podívejte na referenční dopis od pana Reimera z Olomouce, který nám prozradil, kolik korun ho stojí provoz domu s elektrickým vytápěním.

Navštivte náš nový vzorový dům - už od října

Vzorová dřevostavba NOVA 101 v Berouně

Adresa domu
Tři Vršky, Králův Dvůr 267 01

Otevírací doba
po-pá 8-16 hod nebo po telefonické domluvě

Kontakt na prodejce
Vít Buranda 
725 955 758 
vitburanda@rdberoun.cz 
www.rdberoun.cz

Půdorys vzorového domu NOVA 101