Upravit stránku

Ani nepříznivé počasí nás při stavbě neomezuje. Důkazem je nový vzorový dům v Králově Dvoře u Berouna, který jsme postavili během října. Vsadili jsme na osvědčenou stojedničku, tedy na dům NOVA 101, jednu z nejprodávanějších dřevostaveb v historii RD Rýmařov. Připojila se tak k dalším dvěma obchodním centrům v Praze a okolí.

Jedná se o klasickou podobu stojedničky - s garáží a typickými vikýři, které krásně prosvětlují podkroví. Dům je ideální i pro menší parcely, protože má poměrně malou zastavěnou plochu, ale poskytne Vám spoustu prostoru.

NOVA 101

Vzorový dům Vám pomůže v rozhodování

Řada našich zákazníků potvrdila, že při vybírání svého budoucího bydlení pro ně byla návštěva vzorového domu téměř rozhodující. Něco jiného je vidět dům v katalogu a něco jiného skutečně ho „ohmatat", projít se místnostmi a vyzkoušet si zařízení a technologie v domě. NOVA 101 je postavená na klíč, tedy připravená k nastěhování. Přijďte se podívat, co všechno zahrnuje právě stavba na klíč. Při prohlídce domu Vám bude po celou dobu k dispozici náš manager, který Vám zodpoví všechny Vaše otázky. 

Domluvte si návštěvu vzorového domu:

Půdorys vzorového domu

  • Půdorys podkroví
    Půdorys podkroví
  • Půdorys Přízemí
    Půdorys Přízemí

Jak probíhala výstavba vzorového domu v Králově Dvoře

  • Vzorová NOVA 101 s garáží
  • Vzorová NOVA 101 s garáží