Upravit stránku

V loňském roce jsme dokončili velký projekt nazvaný Doubravické domy. V klidné části Pardubic vyroste 53 moderních řadových domů a Vy máte šanci prohlédnout si jeden z nich. Ceny domů s pozemkem začínají na 2,8 mil. na klíč.

Chci si sjednat prohlídku vzorového domu v Doubravicích.

Vlastní bydlení v Pardubicích je nyní dostupnější

Můžete mít rodinný dům za cenu bytu. A k tomu vlastní zahrádku. A garáž. Energeticky efektivní dřevostavba s dispozicemi 4 + kk Vás přitom vyjde jen na 2,8 mil s DPH na klíč. Neřešíte nic, jen se stěhujete. Bydlení v Doubravických domech je vhodné především pro ty, kteří touží po klidu a čistém vzduchu, ale zároveň nechtějí být odstřiženi od města, kde mají práci a děti zase školu.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do vzorového domu, který aktuálně stavíme.

Zaujaly Vás Doubravické domy? Není nic jednoduššího, než si sjednat schůzku a zajet se do jednoho z nich podívat. Máme přes 46 let praxe, a tak pro nás nebylo sebemenším problémem navrhnout a postavit 2 varianty řadových domů, které Vám poskytnou nadstandardní bydlení. Na své nové bydlení dlouho nečekáte, stěhovat se budete za 1 měsíc.

Celý projekt jsme zasadili do pardubické části Doubravice, ze které je všude blízko. Abyste objektivně zhodnotili všechna pro a proti tohoto bydlení, sjednejte si s námi prohlídku vzorového domu. Teprve pak poznáte, jestli je to to pravé ořechové.