Projekt Mnichovo Hradiště III. etapa.

21.04.2016 07:51

Základní informace o projektu

Pozemky

Stavební pozemky pro výstavbu rodinných domů v lokalitě Za Zámeckým parkem se nacházejí v severní části Mnichova Hradiště v těsné blízkosti státního zámku a jeho zámecké zahrady. V tomto klidném místě, které je součástí Českého ráje, je nezapomenutelný výhled na Drábské světničky, vrcholky Krkonoš, Ještěd, hrad Bezděz a další monumenty.

Více informací o projektu zde: http://www.mnichovohradiste.cz/

Stavební pozemky jsou zrealizovány na pozemku o rozloze cca 130 tisíc m2. Obsahují kompletní inženýrské sítě, které jsou přivedeny na každý stavební pozemek. Jednotlivé pozemky jsou svými výměrami mezi 750 m2 a 1.500 m2, průměrná rozloha pozemku je necelých 900m2, což přináší do lokality nízkou hustotu obydlení a tím přispívá k co největšímu soukromí obyvatelů.

Územní plán města Mnichova Hradiště definuje tuto lokalitu pouze pro výstavbu čistého individuálního nízkopodlažního bydlení městského typu, takže se zde nebudou objevovat různé dílny a objekty, které by narušovaly klidné bydlení.

Mnichovo Hradiště, obec s rozšířenou působností, je považováno za bránu Českého ráje. Jeho poloha je u rychlostní silnice R10 (exit 57), která spojuje Prahu a Liberec. Vzdálenosti do okolních větších měst jsou: Mladá Boleslav 10 km, Turnov 15 km, Liberec 35 km, Praha 60 km. Město poskytuje svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost – od obchodů a restaurací, přes školku, školy základní a střední (např. gymnázium), zdravotní středisko, policii až ke sportovním areálům.

Rodinné domy

RD Rýmařov je hlavním dodavatelem rodinných domů pro projekt Mnichovo Hradiště. Můžete si z našeho portfolia vybrat více než dvě desítky rodinných domů. Tyto domy jsou realizovány ve velmi krátkém čase, za garantovanou cenu (bez navýšení za vícepráce) a s garancí 30 let.

Navštivte vzorový dům DRAGON 671 v Mnichově Hradišti Hněvousicích na ulici Ještědská 143. Prohlídka je možná po předchozí telefonické dohodě +420 603 852 388. Dům DRAGON 671 je k dispozici pouze pro tento projekt.2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2016, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑