Rýmařovské domy se sluní na řeckých ostrovech

13.06.2014 12:22

Realizace domů v Řecku

Rýmařovské domy mají své reprezentanty už i ve Středomoří. Díky našemu obchodnímu partnerovi v Řecku jsme mohli realizovat několik rodinných domů pro tamní obyvatele i majitele pozemků, kteří domy následně pronajímají turistům.

Domy z RD Rýmařov si svou architekturou, rychlostí výstavby a cenou získaly své příznivce na několika řeckých ostrovech.

Dřevostavba je ideálním domem do středomořského podnebí

Stavba domů v Řecku pro nás byla velmi zajímavá a představovala výzvu. No řekněte sami, jak často se stavějí české domy s výhledem na moře? Ve všech případech se jednalo o atypické projekty dřevostaveb, které perfektně zapadly do místní krajiny, ale přesto se nevzdalovaly rýmařovské architektuře. Další důkaz toho, jak moc jsou dřevostavby variabilní.

A jak obstály domy v přímořské oblasti, kde jsou 40 oC vedra na denním pořádku? Díky jedinečné skladbě obvodových stěn Vám je v domě příjemně i v parném létě. Kvalitní izolace nepropustí do interiéru teplo z venkovního prostředí. Jedná se tedy o stejný princip, na kterém nám záleží u nás doma.

„Při dodávce rodinných domů do Řecka jsme postupovali stejně, jako u každé jiné zakázky. Části dřevostaveb jsme tedy vyrobili v naší hale v Rýmařově a ty putovaly na řecké ostrovy, kde je naši montážníci smontovali. Poprvé jsme tak dopravovali dům lodí!“

Ing. Jiří Pohloudek, obchodní ředitel RD Rýmařov

Realizace domů v Řecku Realizace domů v Řecku

Nabízíme všemožné doplňky

Každý typ domu je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑