LARGO 85 Economy

Náš tip

Bungalov LARGO 85 EconomyLARGO 85 Economy je jedním z nejoblíbenějších domů z našeho katalogu. Poskytuje moderní, úsporné bydlení. Zároveň svými parametry splňuje veškeré požadavky pro stavbu domů v chráněné krajinné oblasti. Výhodou domu je prostorné přízemí a možnost využití půdního prostoru.

Schémata a půdorys

Díky klasickému obdélníkovému půdorysu a sedlové střeše je dům LARGO 85 Economy vhodný do jakékoliv zástavby. Velké prosklené plochy jsou situované do obytných místností a ty jsou díky nim krásně prosvětlené. V zimě mají tu výhodu, že maximálně využívají sluneční paprsky k ohřívání interiéru a tím přinášejí úsporu za vytápění.


Chcete moderní bydlení, ale stavíte v chráněné krajinné oblasti? Odpovědí je LARGO 85 Economy. Půdorys rodinného domu LARGO 85 Economy se řídí podmínkami správy CHKO, kde domy musejí mít obdélníkový tvar s poměrem stran 1:2 a šířka štítové stěny se pohybuje mezi 6-9 m. Krytinu sedlové střechy volíme podle místní tradice, a to jak barvu, tak materiál.


pohled přední pohled zadní pohled boční - levý pohled boční - pravý

Půdorys přízemí bungalovu LARGO 85 Economy

Parametry domu

LARGO 85 Economy zaujímá zastavěnou plochu 89,43 m2, díky které perfektně zapadne do krajiny a přizpůsobí se stávajícím stavbám. I přes nevelké rozměry však poskytuje plnohodnotné bydlení moderní rodině s dětmi. Nechybí dostatek místa na úložné prostory. Jedná se o bungalov, který lze individuálně rozšířit o útulné podkroví.

Celkem
Obytná plocha  51,08 m2
Příslušenství  19,52 m2
Zastavěná plocha 89,43 m2
Podlahová plocha přízemí70,23 m2
Rozměry domu11,04 x 7,71 m
Sklon střechy38°

Montáž domu LARGO 85

Vizualizace domu LARGO 85

Vizualizace má ilustrativní charakter.

Prohlédněte si realizaci domu LARGO 85 Economy

Typová dokumentace rodinného domu LARGO 85

Varianty realizovaných domů LARGO 85

Nechte nám na sebe kontakt. Napíšeme Vám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Duplikovat


Nabízíme všemožné doplňky k LARGO

Každý typ domu z řady LARGO je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑