Dům se třemi P(é) sbírá ocenění

13.03.2017 07:59

Pasivní dům se třemi P(é)Dům se třemi P(é) ve Vrbně pod Pradědem zaujal svým moderním řešením, a to jak dispozicemi, tak architekturou, která byla značně omezována stavebními regulativy chráněné krajinné oblasti. Jsme rádi, že jsme v RD Rýmařov mohli pro majitele Davida a Kamilu postavit pasivní dřevostavbu s nádherným výhledem na Praděd.

Dům jsme ocenili nejen my a jeho majitelé, ale také odborná porota časopisu Můj dům a čtenáři časopisu DŘEVO & stavby.

 

DRAGON 130 EVO - Dům roku 2017

Každý rok pořádá časopis Můj dům a vydavatelství Business Media CZ anketu s názvem Dům roku. Nominované domy byly postupně zveřejňovány v jednotlivých číslech časopisu v loňském roce. Hlasovali čtenáři i odborná porota. Koncem února 2017 pořadatelé vyhlásili vítěze ve všech kategoriích. Pasivní dům DRAGON 130 EVO ve Vrbně pod Pradědem získal cenu odborné poroty v kategorii Realizované typové stavby, kde soutěžilo celkem 15 rodinných domů.

Pasivní dům DRAGON 130 EVO zabodoval také u čtenářů časopisu DŘEVO & stavby. Objevil se totiž v třetím čísle časopisu a díky hlasům, které mu čtenáři poslali, se probojoval až do finále. Získal tak titul Dřevostavba roku 2016.

Dům roku 2017 - 1. místo podle hlasování odborné poroty v kategorii Realizované domy Dřevostavba roku 2016 - cena čtenářů časopisu DŘEVO & stavby

Čím dům se třemi P(é) oslnil odbornou porotu i čtenáře?

Pasivní dům ve Vrbně pod Pradědem musíte vnímat jako celek zasazený v přenádherné krajině. Perfektní pozemek s výhledem doplnila moderní dřevostavba, která svým architektonickým pojetím nijak nenarušovala harmonii chráněné krajinné oblasti. Nejen to ocenila odborná porota. Zaujalo také to, že majitelé šli tak trochu proti proudu a zvolili difuzně otevřenou konstrukci domu. Ta je sice nákladnější, ale pro majitele byla jasnou volbou. „Pocitově ji vnímám jako vhodnější z hlediska vnitřního prostředí. Samozřejmě ale netvrdím, že difuzně uzavřená je špatná. Vždycky je to o správném způsobu užívání domu, zejména o správném větrání a vytápění," říká pan David.

Čtenáře zaujal moderní vzhled domu a také praktické vnitřní dispozice. Tradiční, ale dnes u novostaveb méně obvyklá samostatná kuchyně, velká okna v přízemí a možnost obývat ve stáří pouze přízemí, aniž by majitelé protopili majlant. Přečtěte si o domě se třemi P(é) více >>

Prohlédněte si dům se třemi P(é)

Dům se třemi P(é) sbírá ocenění

Dům se třemi P(é) sbírá ocenění

Dům se třemi P(é) sbírá ocenění

Dům se třemi P(é) sbírá ocenění

Dům se třemi P(é) sbírá ocenění

Dům se třemi P(é) sbírá ocenění

Toužíte po pasivní dřevostavbě? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Duplikovat


Nabízíme všemožné doplňky

Každý typ domu je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑