Nový KUBIS 631 - to je 102 m2 pro spokojený život za 1 999 999 Kč

21.02.2013 07:36

seznamte se s naším novým domem KUBIS 631!

RD Rýmařov má tu čest představit Vám jedinečný model domu KUBIS 631, který je revoluční novinkou na trhu s dřevostavbami. Moderní rodinný dům o dispozicích 4 + kk s možností jednoduchého rozšíření na 5 + kk za necelé 2 miliony s DPH a základovou deskou? To tu ještě nebylo!

Rodinný dům KUBIS 631

Rodinný dům KUBIS 631 - půdorys přízemí

Rodinný dům KUBIS 631 - půdorys patro

 

Sen se stává skutečností – prostorný rodinný dům na klíč za 1.999.999 Kč včetně DPH a základové desky!

Zdá se Vám o svém budoucím hnízdě, ve kterém se budou prohánět děti a radostně výskat, ale náhle se ten sen změní v noční můru, kde se na vás šklebí hrozivě vysoká splátka hypotéky? Tak s tím se rozlučte, protože KUBIS 631 od RD Rýmařov o rozměrech 9,24 x 6,81 m, dispozicích 4 + kk nebo 5 + kk a užitkové ploše téměř 102 m2 poskytne celé rodině perfektní zázemí pro spokojený život, a to za necelé 2 miliony! Díky sedlové střeše o sklonu 25° bude i vrchní podlaží dostatečně prostorné a vyhnete se tak vysokým výdajům za nábytek na míru, jako je to u klasického podkroví.

V CENĚ DODÁVKY MÁTE NAVÍC:

  • Inteligentní systém řízení vytápění a větrání SIEMENS Synco Living
  • Pergolu garážového stání
  • Základovou desku
  • Dopravu

Spolupráce se SIEMENS umožňuje energeticky efektivní řízení spotřeby energie

Současná doba si doslova říká o energeticky efektivní dům. Abyste bydlením v KUBIS 631 ještě více ušetřili, dostanete k němu inteligentní systém řízení výtápění a větrání. Navázali jsme úspěšnou spolupráci s firmou SIEMENS, která vyvinula špičkový systém automatizace domácnosti – v ceně domu tedy budete mít samostatnou regulaci teploty v každé místnosti, ventilační systém řízený čidlem, jako nástavbová možnost je ovládání celého systému přes internet či chytrý telefon.

Soubory ke stažení


Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑