Otevřeli jsme pro Vás vzorový Pardubický dům. Bydlet můžete do 1 měsíce.

13.03.2015 08:42

V loňském roce jsme dokončili velký projekt nazvaný Doubravické domy. V klidné části Pardubic vyroste 53 moderních řadových domů a Vy máte šanci prohlédnout si jeden z nich. Ceny domů s pozemkem začínají na 2,8 mil. na klíč.

Vlastní bydlení v Pardubicích je nyní dostupnější

Můžete mít rodinný dům za cenu bytu. A k tomu vlastní zahrádku. A garáž. Energeticky efektivní dřevostavba s dispozicemi 4 + kk Vás přitom vyjde jen na 2,8 mil s DPH na klíč. Neřešíte nic, jen se stěhujete. Bydlení v Doubravických domech je vhodné především pro ty, kteří touží po klidu a čistém vzduchu, ale zároveň nechtějí být odstřiženi od města, kde mají práci a děti zase školu.

Otevřeli jsme Doubravické domy. Přijďte se podívat i Vy a zvolte si svoji budoucnost Otevřeli jsme pro Vás vzorový Doubravický dům. Bydlet můžete do 3 měsíců

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do vzorového domu, který aktuálně stavíme.

Od 11. března probíhá montáž nového vzorového domu, chcete vidět na vlastní oči, jak postavíme dům do měsíce? Kontaktujte nás zde.

Zaujaly Vás Doubravické domy? Není nic jednoduššího, než si sjednat schůzku a zajet se do jednoho z nich podívat. Máme přes 46 let praxe, a tak pro nás nebylo sebemenším problémem navrhnout a postavit 2 varianty řadových domů, které Vám poskytnou nadstandardní bydlení. Na své nové bydlení dlouho nečekáte, stěhovat se budete za 1 měsíc.

Celý projekt jsme zasadili do pardubické části Doubravice, ze které je všude blízko. Abyste objektivně zhodnotili všechna pro a proti tohoto bydlení, sjednejte si s námi prohlídku vzorového domu. Teprve pak poznáte, jestli je to to pravé ořechové.

Fotogalerie

Fotka 1

Fotka 3

Fotka 4

Fotka 5

Fotka 9

Domluvte si prohlídku vzorového domu v Doubravicích


Nabízíme všemožné doplňky

Každý typ domu je možné individuálně doplňovat širokým sortimentem vzájemně nezávislých architektonických a funkčních doplňků.

Prohlédněte si nabídku:

Zajímá Vás, jak v RD Rýmařov stavíme domy?

Technologii, postupům a výkresům je věnována sekce Vše o stavbě.

Developerské projekty

Pro developery nabízíme zajímavou spolupráci. Realizovali jsme již mnoho developerských projektů. Podívejte se na ukázky realizace.


2. nejlepší web v kategorii průmysl roku 2013

© 2017, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑