Upravit stránku
Razítko šedé 5%

Zobrazit více

KUBIS 632 nabízí svým majitelům 98 m2 užitné plochy. První podlaží slouží převážně jako společný prostor pro celou rodinu. Kuchyně spojená s obývacím pokojem tvoří moderní otevřený prostor, kterému na světlosti přidává francouzské okno vedoucí na terasu. Ihned vedle kuchyně (pod schody) se nachází praktická spíž. V druhé části přízemí je menší koupelna, zádveří a pracovna, kterou můžete dle individuální potřeby přetvořit například na ložnici nebo dětský pokoj.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavěná plocha 64,60  m2
Podlahová plocha přízemí 50,59  m2
Podlahová plocha podkroví 47,17  m2
Sklon střechy 25  °
Rozměry domu 9,34 x 6,91  m

Prohlédněte si půdorysy KUBIS 632

První podlaží je díky sedlové střeše se sklonem 25° plnohodnotné. V místnostech Vás neomezují sešikmené stropy. Odpadá tak nutnost pořizovat si speciální nábytek na míru, prostor je otevřenější a vzdušnější. Vedle ložnice nechybí šatna a koupelna.

KUBIS 632 - půdorys přízemí
KUBIS 632 - půdorys podkroví

Půdorys přízemí

Půdorys podkroví

Parametry domu

Parametry domu jsou uzpůsobeny pro vícečlennou rodinu. Z obývací části je připraven vchod na terasu v podobě francouzského okna. Díky poměrně malé zastavěné ploše 62,99 m2 je možné osadit KUBIS 632 i na menší pozemek a stále Vám zbude dostatek prostoru pro terasu, bazén a skluzavku pro děti. Garážové stání o velikosti necelých 24 m2 umožňuje rozšíření na plnohodnotnou garáž.

Vizualizace domu KUBIS 632

Vizualizace má ilustrativní charakter.