Upravit stránku
Razítko šedé 5%

Zobrazit více

Jednoduchý čtvercový půdorys činí z domu LARGO 98 velmi variabilní stavbu. Dům si přizpůsobíte dle dispozic své parcely. Doporučujeme umístit okna obývacího pokoje na jih, abyste si mohli i v zimě užívat energie ze slunečních paprsků. Francouzské okno vedoucí z obýváku vybízí ke stavbě venkovní terasy, na které si vždy odpočinete. Dům LARGO 98 je nejoblíbenější bungalov z produkce naší společnosti.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavěná plocha 101,37  m2
Podlahová plocha přízemí 82,45  m2
Sklon střechy 25  °
Rozměry domu 10,54 x 9,61  m

Prohlédněte si půdorysy LARGO 98

LARGO 98 se svým jednoduchým půdorysem přizpůsobí každé parcele. Při pořádání rodinných oslav nebo posezení s přáteli jistě oceníte obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem. Můžete se z něj francouzským oknem vydat přímo na prosluněnou terasu. V bungalovu se nachází i dostatek místa pro ložnici, koupelnu a dvě další obytné místnosti. 

LARGO 98 - půdorys

Parametry domu

Obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem tvoří plochu 27,5 m2. Prostorná ložnice sousedí s koupelnou, která svými rozměry postačí celé rodině. Důležitou součástí domu je také zádveří, díky kterému nebudete do bytu nosit nečistoty z bot a návštěva si bude mít kde odložit kabáty.

Vizualizace domu LARGO 98

Vizualizace má ilustrativní charakter.