Upravit stránku

Zobrazit více

Díky zastavěné ploše 85 m2 je rodinný dům NOVA 101 vhodný i na menší parcely. Podíváte-li se na půdorys přízemí, zjistíte, že slouží převážně jako společný prostor
pro celou rodinu, podkroví potom poskytuje soukromí pro každého jejího člena. Okna obývacího pokoje jsou směřována do zahrady, nabízí se tedy vybudování
terasy přístupné z domu. Střechu ozvláštňují dva vikýře, které zároveň zvětšují a prosvětlují podkrovní pokoje.

  • Cena s DPH2 750 800,-

Podlahová plocha přízemí 69,69  m2
Rozměry domu 7,14 × 11,91  m
Sklon střechy 38  °
Podlahová plocha podkroví 57,28  m2
Zastavěná plocha, včetně garážového stání 105,70  m2

Prohlédněte si půdorysy NOVA 101

přízemí
přízemí
podkroví
podkroví

Parametry domu

Velký obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem zaujímá přes polovinu plochy přízemí. Nechybí ani praktická technická místnost, malá koupelna a pracovna. Do garáže vede venkovní vchod. Tři velké podkrovní pokoje jsou dostatečně prostorné, do koupelny o ploše 7,44 m2 lze umístit vanu i sprchový kout. Komora vedle schodiště může sloužit na skladování sezónních věcí či jako šatna.

Náš TIP
Jedným s veľkých plusov domu Nova 101 je množstvo úložného miesta na povale, ako aj praktický priestor nad garážou, ktorý môže byť po úpravách sprístupnený priamo z poschodia domu.

Schémata a půdorysy

Díky zastavěné ploše 85 mje rodinný dům NOVA 101 vhodný i na menší parcely. Podíváte-li se na půdorys přízemí, zjistíte, že slouží převážně jako společný prostor pro celou rodinu, podkroví potom poskytuje soukromí pro každého jejího člena. Okna obývacího pokoje jsou směřována do zahrady, nabízí se tedy vybudování terasy přístupné z domu. Střechu ozvláštňují dva vikýře, které zároveň zvětšují a prosvětlují podkrovní pokoje.

Vizualizace domu NOVA 101

Vizualizace má ilustrativní charakter.