Upravit stránku

Jste zastáncem minimalismu a plně souhlasíte s tím, že v jednoduchosti je krása? Nebo jste pravý opak? Otevřené prostory mohou na někoho působit studeně, a tak vyhledává spíše útulná zákoutí s atmosférou. V RD Rýmařov si naštěstí každý přijde na své. Naše typové domy mají převážně jednoduché půdorysy, které Vám umožňují individuální doplnění o nejrůznější architektonické prvky.

V RD Rýmařov preferujeme praktické architektonické prvky, jako jsou například střešní vikýře, které dodají interiéru více světla. Každý projekt typového domu lze upravit podle Vašeho přání. Nejdůležitější pro nás je, abyste se v novém domově cítili co nejlépe.

Dřevostavba NOVA 101

Jakými prvky si můžete rozšířit svůj dům?

Pokud máte rádi arkýře, vikýře a balkony, jsou pro Vás ideální typové domy NOVA a SOLO, ke kterým se architektonické prvky vyloženě hodí. Připravili jsme pro Vás přehledné vizualizace všech prvků, které dům zkrášlí, zútulní a některé z nich Vám dokonce poskytnou nějaký ten prostor navíc.

Garáž, garážové stání nebo dřevěná fasáda. Vaše dřevostavba bude mít vše, co si přejete

Za doplňky domu můžeme považovat i garáž nebo garážové stání. Každý náš typový dům umožňuje rozšíření o tuto praktickou část, která neslouží jen jako stáj pro Vašeho čtyřkolového mazlíčka, ale i jako dílna nebo sklad. K domům KUBIS si zase majitelé vybírají velmi elegantní a nadčasovou dřevěnou fasádu, třeba jako Andrea a Martin. Je zkrátka jenom na Vás, jaké architektonické prvky si pro svůj dům vyberete. My se Vám rádi přizpůsobíme!
1