Upravit stránku

Rok se s rokem sešel a je tu oblíbená soutěž Dům roku od časopisu Můj Dům. A ani letos v soutěži nechybí zástupce rýmařovských domů. Prostorný bungalov v kubánském stylu. Redakce časopisu si pro hlasující připravila pár novinek. Vzala na vědomí rozmanitost stylů, technologií a velikostí domů a rozdělila soutěžní domy do 3 hlavních kategorií - Domy do 150 m2, Domy nad 150 m2 a Katalogové domy a projekční kanceláře. V letošním ročníku můžete hlasovat přes internet nebo formou SMS.

Součástí soutěže je, jako každý rok, i hodnocení odborné poroty. Tu tvoří vydavatelé a architekti, kteří v uplynulých ročnících soutěže získali ocenění. Vás ale bude zajímat především možnost vyhrát poukazy v hodnotách 50 tisíc, 30 tisíc a 20 tisíc korun do SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ.

Soutěžní bungalov N26 v kategorii Domy nad 150 m2

Majitelé soutěžního domu mohou vyprávět zajímavý příběh. Před 18 lety stavěli s RD Rýmařov svůj první dům. Když se rozhodli, že se chtějí z rušné Prahy přestěhovat na klidnější místo, jejich první kroky vedli na pobočku RD Rýmařov v Praze 4. Byli mile překvapení, že se tam setkali se stejnými lidmi, jako před 18 lety! Poměrně rychle se domluvili a vybrali dům LARGO 122, v němž si přáli několik atypických úprav. A práce mohly začít.

Tento bungalov je důkazem, že i v prudkém svahu lze postavit jednopodlažní dům bez jediného schodu. Majitelé si v domě přáli především prostornou šatnu a místnost s vířivkou. Velmi si chválí propojení domu a garáže. Těší je i krásná zastřešená terasa s posezením. „Oproti minulému domu před 18 lety firma RD Rýmařov rozšířila portfolio svých služeb o dodávku vestavných skříní a kuchyně, což jsme velmi ocenili,“ říká pan Karel, majitel domu. Oceňte dům i Vy tím, že ho podpoříte v soutěži Dům roku 2018. Děkujeme!