Upravit stránku
Vybrat dům, který se stane budoucí oázou klidu je poměrně náročným úkolem. Každý z nás chce najít perfektní dům, kde se bude cítit s celou rodinou nejen bezpečně, ale také komfortně. Doma chceme odpočívat, relaxovat, bavit se, pořádat rodinné oslavy a prožívat ty nejlepší životní okamžiky. A to vám umožní nejen samotný obytný prostor, ale především různé architektonické doplňky. Ty nejenom zatraktivní dům, ale poskytnou další možnosti pro trávení volného času. Podívejte se, co můžete nejenom domu, ale především sobě dopřát

V symbióze se všemi ročními obdobími

Milujete přírodu? Pak je skvělým doplňkem zimní zahrada, která se díky variabilitě dřevostavby může stát lehce její součástí. Zde se pokocháte krásou a jedinečností všech ročních období z pohodlí Vašeho doma. Bez toho, aniž by Vás ohrožovaly ostré sluneční paprsky, ledový sníh nebo podzimní sychravo, zalézající pod nehty.  

Zimní zahrada by vždy měla korespondovat se stylem Vašeho domu. Jejím obrovským benefitem je dokonalé propojení s přírodou, a to celoročně. Během jara zde můžete pozorovat probouzející se přírodu a vychutnávat si šálek dobré kávy nebo čaje, relaxovat nebo si číst. Během léta prostřídejte relaxaci s rodinnými snídaněmi, obědy či oslavami. A co takhle romantická večeře při západu slunce? V zimě zcela jistě nepohrdnete výhledem do zimní krajiny, při kterém Vás mráz rozhodně nebude štípat do tváří.

Kombinace RD Rýmařov a Alukov
Kombinace RD Rýmařov a Alukov
Zimní zahrada je místem, kde můžete popustit uzdu své fantazie. Vybavte ji podle svých preferencí a účelu, ke kterému má sloužit. A nemusí být pouze jeden. Zimní zahrada Vám poskytne prostor nejenom pro odpočinek, práci a soustředění, ale také zmíněné oslavy. Můžete si zde vytvořit také zahrádku plnou rostlin. Nedosažitelným snem nemusí být ani vířivka či rovnou bazén
Zimní zahrada je dokonalým útočištěm pro mnohé druhy rostlinek od banánovníků až po dracénu. Záleží jenom na Vás, zda se ze zimní zahrady stane exotická džungle, nebo elegantní místnost s romantickými květinami.

Co všechno zatraktivní Váš dům či volný čas?

Atypická stavba s pergolou

Dalším ideálním doplňkem je pergola, která Vás ochrání před nepříznivým počasím. Vy si tak můžete dopřát relaxace či rodinných oslav, aniž byste byli sužováni strachem, že Vám oslavu zkazí příliš ostré sluneční paprsky nebo dešťové přeháňky.  

Pokud je nepostradatelnou součástí Vaší rodiny automobil, pak je jasnou volbou kryté stání. To ochrání auto taktéž před nepříznivým počasím. Se stáním také odzvoní náročnému přenášení velkých nákupů. K jejich uložení tak postačí jenom pár kroků.

A kdo říká, že zatímco bude Váš automobil brázdit terén, se nemůže kryté stání stát místem pro malou rodinnou sešlost nebo oslavu

Na detailech záleží

Kouzlit můžete i s architektonickými doplňky. Pokud si vyberete dům z řady NOVA a toužíte po balkonu, pak promyslete, zda ho pouze k věšení prádla není přece jenom škoda. Dům může obohatit balkon úzký, široký nebo propojený s arkýřem. Tak získá balkon nestandardní rozměry a originálnější vzhled. Domy z řady SOLO nabízí díky své dispozici nejen balkony, ale také lodžie. Výjimkou nejsou ani různé druhy arkýřů či přístřešek.   

Doplňky dřevostavbám prostě sluší. Je jenom na Vás, jaké si vyberete. Vhodně zvolené doplňky totiž podpoří Váš domov po designové stránce, ale především po té praktické. Nejenom, že Vám spousty činností usnadní, ale nabídnou Vám další využití pro aktivity a volný čas s rodinou. A to je přece to důležité