Upravit stránku

V obci Vražkov, která se nachází v těsné blízkosti bájné hory Říp vzniklo celkem 19 exkluzivních stavebních pozemků. Pozemky jsou lukrativní nejen díky lokalitě, ale také svým výměrem od 823 m2 až 1515 m2, to už je pořádná zahrada, co myslíte?

Spolupracujeme s realitní kanceláří Reality K+L, která zprostředkovává prodej pozemků a pomáhá i se stavbou domu. Díky tomu bude cesta k Vašemu vysněnému bydlení zase o něco kratší a jednodušší. Stačí si vybrat z našeho katalogu jakýkoliv typový dům, který je možné na pozemku postavit.

Klidná lokalita, odkud to máte kousek do města

Vražkov je menší obec s 426 obyvateli, ale poskytne Vám základní občanské vybavení, mezi které patří mateřská školka a obecní úřad s knihovnou a dětské hřiště. Všechno ostatní najdete v 10 km vzdálené Roudnici nad Labem nebo v Mělníku (20 km). 

A kdy začneme stavět? Právě se začíná se zasíťováním pozemků - voda, kanalizace, chodníky a veřejné osvětlení. Dokončení inženýrských sítí je naplánované na přelom roku 2019/2020. Hned potom můžeme začít stavět Vaše nové domovy. Pokud se Vám lokalita líbí, zajeďte se na pozemky podívat a kontaktujte realitní kancelář Reality K+L, která Vám pomůže i s financováním.

Navštivte nejbližší obchodní centra RD Rýmařov

Bungalov LARGO 98
Doksany 157 u Roudnice nad Labem
Pro sjednání návštěvy volejte na 728 529 925, 603 852 388 nebo pište usti@rdrymarov.cz 

1