Upravit stránku

V rámci našeho výročí jsme se rozhodli pro pořádnou oslavu. A to opravdu velkou. A protože jsme chtěli oslavovat společně, vyhlásili jsme pro Vás dvě soutěže, kterých jste se mohli zúčastnit.

První soutěž byla určena pro majitele domu od RD Rýmařov a druhá soutěž byla uspořádaná pro odbornou veřejnost, architekty, projektanty a studenty fakult architektury a stavebních fakult

Chvíle napětí...

V první řadě se sluší poděkovat všem zúčastněným. Jsme potěšeni Vaším zájmem a velmi povedenými fotkami domů a projektů. V zaslaném množství příspěvků nebylo rozhodně nic jednoduchého vybrat a vylosovat vítěze.

...nastává čas odhalit vítěze

Pro koho se snová dovolená stane realitou?

V rámci FOTO soutěže vzešli vítězové dva. Šanci měli opravdu všichni, neboť jednoho výherce vybrala odborná porota a druhého jsme vylosovali přímo my. A jací šťastlivci si mohou dopřát zahraniční dovolenou svých snů v hodnotě 30 000 kč?

 

Porotu nejvíce oslnily fotografie Michaely Vondráškové
1
2
A největším štěstím oplýval při losování Pavel Václavík
1
2

Zabalit kufry nestačí!

A co musíte udělat, aby Vám mohla být výhra předána? Nejdéle do 5 pracovních dnů ode dne vyhlášení soutěže musíte poslat zprávu na facebookové stránce RD Rýmařov. Ta musí obsahovat email, poštovní adresu a adresu osobního profilu na Facebooku. Pokud na tuto výzvu v časovém rozmezí nezareagujete, ztrácíte nárok na výhru a na pozdější žádosti nebude brán zřetel. 

A kdo se stal autorem vítězného návrhu?

V soutěži „Navrhněte nový „OKAL” 117” vyšel vítězně návrh Patrika Martiše

Na základě zaslaných podkladů vybrala odborná porota právě tento vítězný projekt. Odměna v hodnotě 80 000 Kč a zařazení návrhu do nabídky typových domů RD Rýmařov už čeká! Rozhodně je na co se těšit!

Návrh Patrika Martiše
Návrh Patrika Martiše
1

Jak postupovat, aby výhra neunikla?

Po oznámení bude vítěz kontaktován na email, který byl uveden při registraci do soutěžního formuláře. A to nejpozději do 5 pracovních dnů od vyhlášení výsledků. Výherce musí na tento email s informací o výhře zareagovat opět do 5 pracovních dnů od doručení. Pokud tak neučiní, ztrácí nárok na výhru

Všem zúčastněným děkujeme a výhercům srdečně gratulujeme!