Upravit stránku
Láká Vás bydlení v dřevostavbě, ale zároveň jste sužováni obavami z její realizace? Těchto obav a starostí se můžete lehce zbavit, pokud si vyberete toho správného dodavatele. Tím bude zajištěna kvalitní realizace, jejíž výsledkem se stane vysněné bydlení

Nebojte se důkladného seznámení

Vaše budoucnost je v rukou dodavatele. Dřevostavba je investicí na několik desítek let. Společně začneme návrhem přes realizaci až ke konečné stavbě. Předáním domu však navázaný kontakt rozhodně neskončí. Zajímat by Vás totiž měl rozhodně také záruční a pozáruční servis.

Nejlepší možný kontakt je ten osobní. Firmu je vhodné navštívit, právě tak zjistíte přesně ty informace, které Vás zajímají. Poznejte technologickou stránku firmy a seznamte se s dodavateli materiálů. I ti by měli mít dostatek zkušeností. Jeden z nejdůležitějších ukazatelů je také to, jak se firmě daří po ekonomické stránce. Mnohé prozradí také počet realizovaných staveb.

Locus 119
  • To, co Vám mnohé objasní jsou reference. Řádně se s nimi seznamte, neboť právě přímé a osobní zkušenosti jsou nenahraditelné. Tak se dozvíte, jak reálně realizace probíhá.
  • Vlastní firma rozmanité portfolio významných certifikátů? Tak to je velmi potěšující zpráva, která poukazuje velmi dobré schopnosti dané firmy.  A také na to, že dbá na dynamický rozvoj.
  • To, co je velmi podstatné, je plnění zákonných norem. V RD Rýmařov poskytujeme certifikovaný stavební systém, který splňuje nejenom tradiční tuzemské normy, ale taktéž normy zemí Evropské unie. Standardem je, že naše používané materiály splňují normy na zdravotní nezávadnost.
Pyšníme se 50letou historií. Za námi stojí exkluzivní číslo postavených staveb v řádu desetitisíců. Realizovali jsme více než 25 000 dřevostaveb, což je atraktivní číslo nejen v rámci České republiky, ale celé Evropské unie.
Kubis 632

Není cena jako cena

Při rozhodovaní je pro mnohé z nás velmi důležitým faktorem cena. Při realizaci domu je nutné si uvědomit, že se jedná o investici na několik desítek let, proto se rozhodně nevyplatí šetřit. Vždy se o ní pečlivě informujte a zjistěte si, jaké služby a dodávky zahrnuje. U nás v RD Rýmařov už při podpisu znáte finální cenu domu 

Rozhodně se vyhněte podmanivým nabídkám velmi levných realizací. Ať na Vás nečeká nepříjemné překvapení v podobě nekvalitní stavby či dalších nečekaných výdajů. 

Na všem záleží! I na detailech

Zajímejte se o konstrukční systém. Neopomíjejte informace o konstrukci obvodové stěny. Délku záruky, dále záruční a pozáruční servis. Důležité je také se seznámit se systémem výstavby. Není dobré vynechat jakýkoliv detail. Právě ony vytváří specifičnost a charakter dřevostavby

 

Při výběru daného dodavatele se vyplatí nespěchat. Pečlivě se s firmou seznamte, jenom tak Vám neujdou žádné potřebné informace a rozhodně Vás nepřekvapí žádný nepříjemný problém. Ale právě naopak. Radovat se budete z vysněné stavby. A to po několik desítek let.