Upravit stránku

Určitě znáte pořekadlo „střecha dělá dům“. A je to tak, vždyť co by byl dům bez střechy? Je nepostradatelným prvkem domu. Má praktickou i designovou funkci, která by se rozhodně neměla podceňovat.

O důležitosti designové stránky střechy svědčí i fakt, že se o ni zajímá stavební úřad, když Vám vydává stavební povolení. Střecha je tak výrazným prvkem domu, že se posuzuje i to, jestli zapadá do celkové obecní zástavby a nekazí krajinný ráz obce. Naštěstí v RD Rýmařov se umíme přizpůsobit všem požadavkům - těm Vašim i stavebního úřadu.

Dřevostavba DIMENZE 90

Znáte všechny typy střech?

Každá střecha má svou funkci - chrání domov před klimatickými jevy a odvádí dešťovou vodu, kterou pak můžeme nadále využívat. Aby všechno vydržela a nezradila nás za žádné situace, musí střechu vždy navrhovat odborník. Každá střecha má svou podrobnou projektovou dokumentaci, ze které je jasné přesné rozvržení konstrukce. Najdete tu i výpočty zatížení střechy sněhem apod.

Každá řada našich dřevostaveb má specificky řešenou konstrukci střechy, jak si můžete prohlédnout zde. Většina má obytné podkroví, řada bungalovů LARGO pak umožňuje vytvořit částečně pochozí půdu, která poslouží na příklad pro uskladnění sezónních věcí. Každá naše dřevostavba má v typové podobě svou konstrukci střechy, ale pokud budete Vy nebo stavební úřad požadovat změnu typu střechy, naši projektanti dokumentaci samozřejmě upraví.

Každá naše dřevostavba má v typové podobě svou konstrukci střechy, ale pokud budete Vy nebo stavební úřad požadovat změnu typu střechy, naši projektanti dokumentaci samozřejmě upraví.