Upravit stránku

Od 6. do 8. února 2020 se otevřou brány pražského výstaviště v Letňanech, aby přivítaly tisíce nadšenců dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů. Koná se již 13. ročník veletrhu FOR WOOD a ani my si ho nenecháme ujít!

Cílem veletrhu je poskytnout návštěvníkům co nejširší informace o dřevostavbách a představit technické inovace a novinky v této oblasti. Veletrh je zároveň skvělou příležitostí osobně se setkat se zástupci firmy, která Vám postaví Váš budoucí dům.

Veletrh FOOR WOOD
Veletrh FOR WOOD proběhne ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech 6.-8. 2. 2020. Náš stánek číslo 5C10 najdete v hale 5. Těšíme se na Vás, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy o rýmařovských dřevostavbách.

Na co se těšit na veletrhu FOR WOOD:

  • Přes stovku tuzemských i zahraničních vystavovatelů z oboru dřevostaveb, dřevěných konstrukcí a materiálů.
  • Dozvíte se o všech důležitých novinkách, inovativních technologických postupech a nových materiálech v oboru.
  • Osobní setkání s profesionály v oboru dřevostaveb.
  • Nechybí bohatý doprovodný program v podobě přednášek na odborná témata (např. elektronické odevzdání projektu na stavební úřad, blower door test, vlhkost v dřevostavbě nebo jak vybrat kvalitního dodavatele).
  • Loňský ročník na veletrhu vystavovalo 159 firem ze 4 států. Počet návštěvníků překročil neuvěřitelných 25 tisíc. Nenechte si proto letošní ročník ujít!

Veletrh FOR WOOD probíhá současně s veletrhy FOR PASIV (zaměřený na pasivní a nízkoenergetické stavby) a FOR THERM (zaměřený na vytápění - kamna, krby a kotle).