Upravit stránku
Už příští týden startuje 29. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Od 18. do 22. září můžete na výstavišti v Praze-Letňanech navštívit stovky tuzemských i zahraničních vystavovatelů. A nesmíme chybět ani my! Od čtvrtka si u našeho stánku 5C16 v hale 5 vyzkoušíte novinku. Virtuální realitu. Těšíme se na Vás!
FOR ARCH

Projděte si oblíbenou stojedničku

Ještě jste se nedostali do žádného našeho vzorového domu nebo obchodního centra? Tak to pro Vás máme dobrou zprávu. Na FOR ARCH si u našeho stánku od čtvrtka vyzkoušíte virtuální realitu. Projdete si jeden z nejoblíbenějších domů NOVA 101. Ve virtuální realitě si vyzkoušíte výběr jednotlivých materiálů, místnosti domu, celkový prostor. Skoro jako byste byli skutečně uvnitř.

Co dalšího Vás čeká na FOR ARCH?

Jako každý rok, i letos se stavebního veletrhu zúčastní velcí i malí dodavatelé staveb, vytápění, elektrotechniky a zabezpečení, bazénů a saun. V loňském roce se počet vystavovatelů vyšplhal na rovných 800 ze 13 států. Počet návštěvníků přesáhl 81 000. Čeká Vás také bohatý a hlavně zajímavý doprovodný program v podobě přednášek, seminářů a poraden.

Pořadatelé naplánovali 5 tématických dnů. V úterý se otevře technologické fórum, ve středu je ústředním tématem wellness & SPA. Kdo se zajímá o chytrou a bezpečnou domácnost, určitě by neměl chybět ve čtvrtek. V pátek je den vytápění, v sobotu den stavby.