Upravit stránku

Jubilejní 30. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH je za dveřmi. Ani v RD Rýmařov si ho nesmíme nechat ujít. Rádi Vás uvidíme u našeho stánku 5C16 v hale 5. Přijďte se zeptat na všechno, co Vás zajímá kolem dřevostaveb, zdravého, moderního a úsporného bydlení.

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2019 se koná od úterý 17. 9. do soboty 21. 9.  v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Rozdáváme vstupenky zdarma.

Veletrh FOR ARCH 2019

Ušetřete 150 Kč a napište si o vstupenku na veletrh FOR ARCH. Je platná i na souběžně konané veletrhy.
Brány veletrhu se otevírají 17. 9. v 10:00.

Na co se můžete těšit?

FOR ARCH je stavební veletrh s nejdelší tradicí v České republice. Díky tomu se těší nejen vysoké návštěvnosti, ale i velkému počtu vystavovatelů. Loňský ročník jste mohli vidět celkem 786 vystavovatelů (z toho 88 zahraničních z 15 států). Branou veletrhu vešlo přes 69 tisíc lidí. Tématem veletrhu je nejen samotné stavebnictví, ale i všechno, co se s ním pojí - financování staveb, řemesla, technologie, stroje, vybavení staveb a spoustu dalšího.

Kromě vystavovatelů na Vás na veletrhu čeká bohatý doprovodný program v podobě konferencí, seminářů, přednášek a odborného poradenství. I my Vám u našeho stánku 5C16 rádi zodpovíme všechny dotazy o dřevostavbách. Přivezeme také katalogy a řez konstrukcí našich domů.

Těšíme se na Vás na veletrhu FOR ARCH u stánku 5C16 v hale 5!