Upravit stránku

Připraveno k nastěhování

V typových domech RD Rýmařov na Vás budou čekat veškeré podlahové krytiny podle vlastního výběru. Je na Vás, jestli dáte přednost laminátové podlaze, kobercům nebo dlažbě. Pokud máte ve svém novém domě schody, budou vyrobené z elegantní bukové spárovky. Také se můžete těšit z kompletně vybavené koupelny, jejíž součástí je umyvadlo, sprchový kout a vana (to vše s bateriemi) a samozřejmě také kombinované WC.

Nezapomněli jsme ani na další, velmi podstatný, prvek interiéru - na dveře. Naším dvorním dodavatelem interiérových dveří je firma Kasard. Moderní dýhované dveře s rozetovým kováním jsou ozdobou každé místnosti. Dodáváme je s obložkami s protihlukovým těsněním ve stejném designu. Tomuhle všemu ale přece jenom ještě něco chybí. A to už máte na starost Vy...

Kuchyně na míru

Na řadu přichází to nejzábavnější: nakupování nábytku a dalšího vybavení. A protože Vám chceme zařizování domu co nejvíce ulehčit, vytipovali jsme pro Vás pár ověřených, spolehlivých dodavatelů. Jedním z nich je výrobce kuchyňských linek LAMONT, které s oblibou doporučujeme. Tyto kuchyně jsou navrhované přímo pro dřevostavby RD Rýmařov, perfektně jim proto sedí. Návrh kuchyně od nás dostanete zdarma.

Účelný a krásný nábytek

To ale není všechno. Na komfortu a útulnosti domova se velkou měrou podílí nábytek. Jak je velký, kvalitně vyrobený, jakou má barvu, jestli ladí, vyhovuje Vašemu stylu... Koupit si dobrý nábytek, který Vám bude po všech směrech vyhovovat, rozhodně není jen tak. Potřebujete širokou nabídku - mít z čeho vybírat.

V dnešní době už ale nemusíte obíhat kamenné obchody s nábytkem. Můžete ušetřit čas a nakoupit veškerý nábytek v internetových obchodech. Doporučujeme Vám nábytek z e-shopu mabyt.cz. Nakoupíte tam totiž úplně všechno - od designových kusovek, přes kompletní sestavy nábytku, až po nábytek na terasu. A když zjistíte, že Vám nábytek z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, jednoduše ho vrátíte - máte na to 45 dní! Chápeme, že pořízení nového domu je finančně náročné, a tak Vám určitě přijde vhod i možnost pořídit si nábytek na výhodné splátky.