Upravit stránku

Vzpomínáte, když jsme Vám na veletrhu Dřevostavby v roce 2013 představili revoluční KUBIS 631? Tak to se připravte na podzimní For Arch, který se koná od 16. 9. do 20. 9. 2014 v pražském výstavišti Letňany. Jedná se o jubilejní 25. ročník tohoto mezinárodního stavebního veletrhu, který je největší v ČR. Rýmařovský Václav na něm samozřejmě nesmí chybět. Najdete ho v hale 1Eve stánku číslo 15.

A proč byste měli navštívit náš stánek? Představíme vám nejnovější typový dům, který Vás překvapí nejen svou cenou, ale také perfektními vlastnostmi, které ho posouvají do řad nízkoenergetických domů. To si přece nemůžete nechat ujít!

O veletrhu For Arch 2014

  • Je to největší stavební veletrh v ČR, na který zavítají desítky tisíc lidí z několika evropských zemí. Účastní se ho také zahraniční vystavovatelé.
  • Prezentuje nejen nejnovější trendy a technologie ve stavebnictví, ale také slouží pro rozhýbání obchodů.
  • Letošní ročník se opět zaměří na téma Rekonstrukce a revitalizace, zejména pak na zateplení, střechy, vnitřní rozvody, okna, dveře a balkóny. Těšte se na odborné přednášky i praktické ukázky stavebních řemesel.
  • Současně s For Arch probíhá také 9. ročník veletrhu dřevostaveb For Wood a 5. ročník For Therm, veletrhu vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky.