Upravit stránku

Seznamte se s naším novým domem KUBIS 631!

RD Rýmařov má tu čest představit Vám jedinečný model domu KUBIS 631, který je revoluční novinkou na trhu s dřevostavbami. Moderní rodinný dům o dispozicích 4 + kk s možností jednoduchého rozšíření na 5 + kk za necelé 2 miliony s DPH a základovou deskou? To tu ještě nebylo!

Sen se stává skutečností – prostorný rodinný dům na klíč za 1.999.999 Kč včetně DPH a základové desky!

Zdá se Vám o svém budoucím hnízdě, ve kterém se budou prohánět děti a radostně výskat, ale náhle se ten sen změní v noční můru, kde se na vás šklebí hrozivě vysoká splátka hypotéky? Tak s tím se rozlučte, protože KUBIS 631 od RD Rýmařov o rozměrech 9,24 x 6,81 m, dispozicích 4 + kk nebo 5 + kk a užitkové ploše téměř 102 m2 poskytne celé rodině perfektní zázemí pro spokojený život, a to za necelé 2 miliony! Díky sedlové střeše o sklonu 25° bude i vrchní podlaží dostatečně prostorné a vyhnete se tak vysokým výdajům za nábytek na míru, jako je to u klasického podkroví.

Spolupráce se SIEMENS umožňuje energeticky efektivní řízení spotřeby energie

Současná doba si doslova říká o energeticky efektivní dům. Abyste bydlením v KUBIS 631 ještě více ušetřili, dostanete k němu inteligentní systém řízení výtápění a větrání. Navázali jsme úspěšnou spolupráci s firmou SIEMENS, která vyvinula špičkový systém automatizace domácnosti – v ceně domu tedy budete mít samostatnou regulaci teploty v každé místnosti, ventilační systém řízený čidlem, jako nástavbová možnost je ovládání celého systému přes internet či chytrý telefon.