Upravit stránku

Proběhl již 19. ročník nejznámější soutěže „Dům roku“, jejímž pořadatelem je časopis o bydlení Můj dům. Letos se soutěžilo celkem ve 3 kategoriích – Individuální domy, Typové domy a nově také v kategorii Katalogové projekty a Projekční kanceláře. Vítězné domy vybrala odborná porota a čtenáři prostřednictvím SMS a internetového hlasování, které proběhlo samostatně.

Dřevostavby RD Rýmařov DRAGON 671 a KUBIS 631 získaly Zvláštní cenu odborné poroty v kategorii Stavby podle typového projektu. Porota ocenila především architekturu těchto domů, díky které perfektně zapadnou do českého prostředí, ale zároveň poskytují moderní a úsporné bydlení.

Podívejte se na oceněné domy RD Rýmařov:

KUBIS 631
DRAGON 671
1

Spojení moderního vzhledu a tradičního rodinného zázemí

Dřevostavby DRAGON 671 a KUBIS 631 jsou dvoupodlažní domy s dispozicemi 4+kk. Jednoduchý tvar, minimalistický styl a úspora energie – to jsou nejčastější požadavky rodin, které chtějí bydlet moderně, ale zároveň nechtějí příliš vybočovat z tradičního konceptu českého bydlení. Oba typové domy lze rozšířit o praktické garážové stání.

Dům KUBIS 631 vznikl ve spolupráci se světovou firmou SIEMENS a jeho součástí je systém inteligentního vytápění a větrání Synco Living, které Vám ušetří spoustu peněz za provoz domácnosti.