Upravit stránku

Budou tomu už téměř 2 měsíce, co skončil mezinárodní veletrh Dřevostavby 2013 a my tak můžeme zhodnotit jeho úspěch, atmosféru a především Vám všem poděkovat, že jste navštívili náš stánek RD Rýmařov. Opravdu si ceníme, že jste i přes nepříznivé počasí a sněhovou kalamitu přijeli a zastavili se u nás. My jsme Vám za odměnu představili úplně nový model moderní dřevostavby KUBIS 631, který jste s nadšením přijali a mohli jsme tak uzavřít hned několik smluv!

Revoluční novinka v dřevostavbách se líbila

Připomeňme si, že KUBIS 631 získáte již za necelé 2 miliony s DPH, a to i se základovou deskou a garážovým stáním, které lze využít i jako pergolu. Užitková plocha přes 102 m2 z něj činí dokonalý dům pro celou rodinu. A protože si ceníme Vaší přízně, připravili jsme pro Vás úplně nový KUBIS 632!

Pozornost si na veletrhu Dřevostavby 2013 získalo i nově představené energeticky efektivní řízení větrání a vytápění Synco Living značky SIEMENS. Všichni víme, že správné větrání je doslova umění. Systém SIEMENS tohle břemeno potáhne za Vás. Máte tak jistotu, že se vždy budete vracet do domácnosti se zdravým čerstvým vzduchem.

Podepsali jsme nový projekt ÚVALY 2013

Na veletrhu se nám také podařilo podepsat zbrusu nový developerský projekt ÚVALY 2013. Ten svým budoucím obyvatelům nabízí perfektní místo pro bydlení – kousek do Prahy a zároveň blízko k přírodě. 28 rýmařovských domů s nízkou energetickou náročností tak skvěle zapadne do celého areálu.

Rýmařovský Václav se na Vás těší na veletrhu For Arch 2013, který proběhne od 17. do 21. 9. v PVA EXPO Praha.

Fotogalerie

1
2