Upravit stránku

Od 6. – 9. 2. se na výstavišti Praha-Holešovice koná již devátý ročník mezinárodního veletrhu Dřevostavby 2014, který se věnuje dřevěným stavbám, konstrukcím a materiálům pro energeticky úsporné domy. Souběžně na výstavišti probíhají i veletrhy Moderní vytápění a Windoor expo.

Ani letos nebude na veletrhu chybět stánek RD Rýmařov, který najdete pod označením PK52. Přijeďte na největší veletrh moderních dřevostaveb a dozvíte se o novinkách, které Vám RD Rýmařov v letošním roce nabízí.

Jaké výhody jsme si pro Vás v roce 2014 připravili?

S blížícím se startem dotačního programu Nová zelená úsporám jsme speciálně upravili naše nejprodávanější domy NOVA 101 EVOKUBIS 631 EVO a DRAGON 130 EVO. Na přání pro Vás však upravíme i další naše domy tak, aby dosáhly na dotační titul. Díky státním dotacím můžete dům získat o 400.000 Kč levněji. Vše při zachování vysoké energetické úspornosti. Součástí domů je také řízené větrání s rekuperací s až 90% účinností.

Domy na dokončení jsou u Vás oblíbené, představíme jejich nový ceník

Domy na dokončení Vám nabízejí nejen možnost podílet se na stavbě domu vlastníma rukama, ale výhodou je také jejich nižší cena. Oblíbenost těchto domů stále stoupá, a tak pro Vás zveřejníme jejich nový ceník. Například rodinný dům Largo 84 Hit tak můžete mít už za 1.662.325 Kč!

Součástí standardní dodávky domů na dokončení není:

  • Vnitřní dveře a zárubně – veškeré dveřní otvory jsou připravené k osazení zárubní a dveří
  • Podlahové krytiny – podlaha připravená k položení krytiny
  • Obklady – koupelny jsou opatřeny hydroizolačním nátěrem pro okamžité položení dlažby
  • Sanitární vybavení – v místech vybavení jsou zaslepené vývody odpadu a vody
  • Výmalba stěn - stěny a stropy jsou upraveny zednickou stěrkou a penetračním nátěrem bez finální malby

Navštivte stánek RD Rýmařov na největším veletrhu Dřevostavby 2014 věnovaný nízkoenergetickému bydlení, dozvíte se spoustu zajímavých informací nejen z Rýmařova!

Ceník domů na dokončení