Upravit stránku

Bydlíte ve starším domě a už dlouhou dobu zjišťujete, že nevyhovuje Vašemu životnímu stylu? S takovým pocitem se u starších domů setkáváme poměrně často. A není se čemu divit. Špatná hydroizolace spodní stavby má za následek vzlínající vlhkost ve zdech a vznik plísní, které ohrožují naše zdraví. Nevyhovují nám ani vnitřní dispozice domu. Dnes chceme mít v místnostech světlo, chceme je mít otevřené. Toho se u starých domů bohužel nedočkáme. A pokud chceme tyto dispozice změnit, narazíme na problém s nosnými příčkami.

Rekonstrukce starého domu má snad jedinou výhodu. Nemusíte měnit místo bydliště, ve kterém je Vám příjemně. Pokud bydlíte v centru města, jen těžko seženete stavební parcelu, která by se lokalitou podobala současnému bydlišti. Musíte se spokojit se satelitním městečkem, které je ale stále lukrativní.

Bungalov LARGO 122 koupíte za 2.504.700 Kč včetně DPH
Moderní KUBIS 631 za 1.999.999 Kč včetně DPH a základové desky

Nová dřevostavba – vše se řídí podle Vás, už od základů

Zatímco u starého zděného domu (i když už je po rekonstrukci) nikdy nevíte, jaký kostlivec na Vás vypadne, nový dům je hra na jistotu. Kvalitní základy, hydroizolace, moderní materiály a postupy. Vše ale netkví jenom v konstrukci domu, ale také ve volnosti. Volnosti, kterou Vám stavba nového domu poskytuje. Chcete terasu, obývací pokoj s kuchyní, velikou koupelnu nebo třeba balkón? Pro RD Rýmařov nejsou Vaše individuální požadavky žádný problém. Takže typový dům ve výsledku vlastně vůbec nemusí být typový!

Srovnáme-li náklady na rekonstrukci domu a novou dřevostavbu, lišit se zas tolik nebudou. Hydroizolace, zateplení, výměna střechy, příček, vybavení a spousta dalších věcí je při rekonstrukci domu finančně náročná a Váš počáteční odhad investice není téměř nikdy konečný. Pro stavbu nového domu si musíte zase koupit pozemek. Dřevostavbu pak u RD Rýmařov pořídíte do 2 miliónů.

Novinka LARGO 84 Hit za 1.795.000 Kč včetně DPH a základové desky
LARGO 98 za 2.012.500 Kč včetně DPH a základové desky