Upravit stránku
Rodinný dům Largo 90, bungalov s podkrovímROHE 90ROHE 90ROHE 90ROHE 90ROHE 90ROHE 90ROHE 90ROHE 90

Zobrazit více

Zástupce malých domů s rovnou střechou, dřevostavba ROHE 90, Vám nabízí moderní, úsporné bydlení na 73 m2. Je tedy ideální pro pár nebo menší rodinu. Bezbariérový bungalov má jednoduchý tvar a snadno ho umístíte na jakýkoliv tvar pozemku. V ceně domu je základová deska a komfortní klimatizace.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavěná plocha 89,63  m2
Podlahová plocha přízemí 72,59  m2
Sklon střechy 0  °
Rozměry domu 9 × 9,9  m

Prohlédněte si půdorysy ROHE 90

Nízkopodlažní rodinný dům ROHE 90 vsází na jednoduchost, která z něj činí úsporné, komfortní bydlení. Centrem domu je kuchyň s obývacím pokojem, na který navazuje terasa. Na ni se dostanete velkými francouzskými okny, jež prosvětlují celý tento prostor. Klidovou část domu pak tvoří dva pokoje. V praktické místnosti hned vedle zádveří schováte bojler, pračku i sušičku.

Půdorys ROHE 90

Parametry domu

Téměř čtvercový půdorys o rozměrech 9,9 × 9 m, rovná střecha a absence architektonických doplňků. To jsou společné znaky typových domů ROHE, které samozřejmě nechybí ani tomuto domu ROHE 90. Díky moderním technologiím, kvalitním materiálům a vybavení, jakým je například klimatizace, Vám bude v úsporné dřevostavbě ROHE 90 příjemně po celý rok.