Upravit stránku

Rodinné domy na klíč od RD Rýmařov nejsou pouze čtyři obvodové stěny z prefabrikovaných desek ve formě bungalovu nebo patrového domu. Poté, co si vyberete z katalogu rodinných domů ten pravý, Vám od začátku stavby během jednoho měsíce předáme dům určený k okamžitému nastěhování. Na co se můžete těšit a jaký je rozsah dodávky?

Termofasáda zajistí úsporu energie

Obvodové stěny s vnitřní izolací o tloušťce 120 + 40 mm a vnější termofasádou se šířkou 100 mm zajistí prvotřídní tepelné i akustické izolační vlastnosti. Vnější dřevěné díly jako jsou vaznice, krokve, nosníky a střešní podhledy ošetříme lazurovým nátěrem, to vše v barvě dle vašeho výběru.

  • Součinitel prostupu tepla Uw = 0,16 W / (m2.K)
  • Vzduchová neprůzvučnost Rw = 41 dB

Na střechu přijde betonová střešní krytina, případně u pultové střechy profilovaná střešní tašková tabule z poplastovaného plechu. Nebude vám chybět vikýřové okno ani anténní taška sloužící pro umístění satelitu nebo antény na internet. Pro odvod vody se postarají okapy z titanozinku a celkový vzhled domu podtrhne pozinkované zábradlí terasových dveří v podkroví.

Okna a dveře s izolačním trojsklem minimalizují únik tepla

Součástí dřevostavby na klíč jsou sedmikomorová plastová okna a terasové dveře v bílé barvě s izolačním trojsklem se součinitelem prostupu tepla celého okna v hodnotě Uw ≤ 1,0 W/(m².K), čímž se minimalizuje únik drahocenně získaného tepla. Střešní okna jsou od firmy Velux.

Vchodové domovní dveře s 5komorovým systémem profilů v bílé barvě se třemi závěsy a pětinásobným uzávěrem poskytnou nejen vysokou bezpečnost, ale také minimalizují tepelné ztráty.

Moderní interiér založený na ověřených materiálech

Zajistíme také dodání podlahových krytin podle vašeho přání. Do obývacích místností standardně dodáváme laminátovou podlahu nebo koberec. Schodiště je vyrobené z bukové spárovky. V ostatních místnostech, jako jsou kuchyň nebo koupelna, položíme dlažbu. Zajistíme také obložení kachličkami do výše dveří. Součástí vybavení koupelny je:

  • Umyvadlo ze sanitární keramiky s pákovou baterií,
  • sprchový kout včetně baterie se sprchovou hadicí a růžicí,
  • vana s pákovou baterií a se sprchovou hadicí a růžicí,
  • kombinované WC,
  • ventilátor pro odvětrání a zajištění optimální vlhkosti vzduchu.

Interiér rodinného domu projasní tradiční dýhované dřevěné dveře KASARD s rozetovým kováním. Obložková zárubeň s protihlukovým průběžným gumovým těsněním zajistí soukromí a klid ve všech místnostech.

Schodiště z bukové spárovky

Sofistikovaný systém vytápění a větrání, elektroinstalace a pokročilá protipožární ochrana – to vše v ceně standardní dodávky!

O teplou vodu se postará elektrokotel se zásobníkem o objemu 160 l a teplo bude po domě rozváděno pomocí radiátorů s termostatickými ventily. Další možností vytápění je elektrické podlahové topení. Nemusíte shánět elektrikáře, postaráme se jak o slaboproudou tak silnoproudou elektroinstalaci, která zahrnuje:

 

Součástí rozsahu dodávky dřevostavby na klíč je také instalace vody a odpadů stejně jako příprava přípojky pro pračku a myčku. Přívod čerstvého vzduchu bez nutnosti větrat zajišťuje přetlakové větrání. Získáte stálý přísun čistého vzduchu, což ocení nejen alergici. Dodávka zahrnuje také pokročilé prvky protipožární bezpečnosti včetně detektoru kouře a signalizačního zařízení. Po dokončení montáže domu se můžete nastěhovat, vybavit dům domácími spotřebiči, spotřební elektronikou a spokojeně bydlet s představou třicetileté záruky na dřevěnou konstrukci.