Upravit stránku
Rodinný dům Largo 90, bungalov s podkrovímKUBIS 58 se sedlovou střechouKUBIS 58 se sedlovou střechouKUBIS 58 se sedlovou střechouKUBIS 58 se sedlovou střechou

Zobrazit více

K oblíbené řadě moderních dřevostaveb KUBIS přibyl nový KUBIS 58 se sedlovou střechou. Součástí domu je také pergola, kterou využijete jako stání pro auto. Celková zastavená plocha i s pergolou je necelých 82 m2, díky tomu se dům hodí i na menší pozemek. V ceně domu je základová deska, stání na auto a klimatizace.

Rozsah dodávky: ECONOMY

Je možné měnit a zasahovat do projektové dokumentace

Zastavěná plocha 81,7  m2
Podlahová plocha přízemí 44,91  m2
Podlahová plocha podkroví 41,29  m2
Sklon střechy 22  °
Rozměry domu 6,9 × 8,4  m

Prohlédněte si půdorysy KUBIS 58

Jednoduchý půdorys dvoupodlažní dřevostavby KUBIS 58 poskytuje moderní bydlení páru nebo menší rodině. V přízemí najdete obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu a praktickou technickou místnost, kam schováte veškeré technické zařízení, jako je třeba bojler, pračka nebo sušička. Díky velkým francouzským oknům v obýváku je dům propojený s terasou a zahradou.  V patře se nachází další, větší koupelna, ložnice, pokoj a místnost, kterou můžete využít jako šatnu.

Půdorys přízemí
Přízemí
Podkroví
Podkroví

Parametry domu

Obdélníkový půdorys domu o rozměrech 6,9 m × 8,4 m je velmi praktický, protože ho snadno umístíte i na malý či úzký pozemek. V ceně domu je stání pro auto v podobě dřevěné pergoly. KUBIS 58 s klasickou sedlovou střechou se sklonem 22° skvěle zapadne do každé zástavby. Díky svým rozměrům a použité technologii je tento dům energeticky efektivní.