Upravit stránku
Dřevostavba Largo 85 EconomyRealizace dřevostavby Largo 85Jednopodlažní dům Largo 85Bungalov Largo 85Rodinný dům s podkrovím Largo 85Dřevostavba s podkrovím Largo 85Typový rodinný dům Largo 85Energeticky efektivní dřevostavba Largo 85Montovaný dům Largo 85Montovaná dřevostavba Largo 85

Zobrazit více

Půdorys rodinného domu LARGO 85 Economy má obdélníkový tvar. Velkou výhodou domu je prostorné přízemí a možnost využití půdního prostoru s možností dokončení užitného podkroví. Ve střeše jsou vsazeny kvalitní střešní okna, chybí vikýře či balkony. Velké prosklené plochy jsou situovány do obytných místností, kde přináší pasivní solární zisky a tím také značnou úsporu z vytápění. Dům také splňuje veškeré požadavky pro stavbu domu v chráněné krajinné oblasti.

  • Cena s DPH2 300 000,-

Podlahová plocha přízemí 70,21  m2
Rozměry domu 11,04 × 7,71  m
Sklon střechy 38  °
Zastavěná plocha 89,43  m2

Prohlédněte si půdorysy LARGO 85

Díky klasickému obdélníkovému půdorysu a sedlové střeše je dům LARGO 85 Economy vhodný do jakékoliv zástavby. Velké prosklené plochy jsou situované do obytných místností a ty jsou díky nim krásně prosvětlené. V zimě mají tu výhodu, že maximálně využívají sluneční paprsky k ohřívání interiéru a tím přinášejí úsporu za vytápění.

Chcete moderní bydlení, ale stavíte v chráněné krajinné oblasti? Odpovědí je LARGO 85 Economy. Půdorys rodinného domu LARGO 85 Economy se řídí podmínkami správy CHKO, kde domy musejí mít obdélníkový tvar s poměrem stran 1:2 a šířka štítové stěny se pohybuje mezi 6-9 m. Krytinu sedlové střechy volíme podle místní tradice, a to jak barvu, tak materiál.

Parametry domu

LARGO 85 Economy zaujímá zastavěnou plochu 89,43 m2, díky které perfektně zapadne do krajiny a přizpůsobí se stávajícím stavbám. I přes nevelké rozměry však poskytuje plnohodnotné bydlení moderní rodině s dětmi. Jistě přivítáte možnost využití o prostorného podkroví. Splnit veškeré podmínky pro stavbu rodinného domu v CHKO není rozhodně jednoduché, proto neváhejte a svěřte stavbu takového domu do odborných rukou RD Rýmařov.

Vizualizace domu LARGO 85

Vizualizace má ilustrativní charakter.