Upravit stránku
Jednopodlažní dům Largo 85Dřevostavba Largo 85 EconomyRealizace dřevostavby Largo 85Dřevostavba s podkrovím Largo 85Montovaný dům Largo 85Typový rodinný dům Largo 85Bungalov Largo 85Rodinný dům s podkrovím Largo 85Energeticky efektivní dřevostavba Largo 85Montovaná dřevostavba Largo 85

Zobrazit více

Půdorys rodinného domu LARGO 85 Economy má obdélníkový tvar. Velkou výhodou domu je prostorné přízemí a možnost využití půdního prostoru s možností dokončení užitného podkroví. Ve střeše jsou vsazeny kvalitní střešní okna, chybí vikýře či balkony. Velké prosklené plochy jsou situovány do obytných místností, kde přináší pasivní solární zisky a tím také značnou úsporu z vytápění. Dům také splňuje veškeré požadavky pro stavbu domu v chráněné krajinné oblasti.

  • Cena s DPH2 530 000,-

Podlahová plocha přízemí 70,21  m2
Rozměry domu 11,04 × 7,71  m
Sklon střechy 38  °
Zastavěná plocha 89,43  m2

Prohlédněte si půdorysy LARGO 85

Díky klasickému obdélníkovému půdorysu a sedlové střeše je dům LARGO 85 Economy vhodný do jakékoliv zástavby. Velké prosklené plochy jsou situované do obytných místností a ty jsou díky nim krásně prosvětlené. V zimě mají tu výhodu, že maximálně využívají sluneční paprsky k ohřívání interiéru a tím přinášejí úsporu za vytápění.

Chcete moderní bydlení, ale stavíte v chráněné krajinné oblasti? Odpovědí je LARGO 85 Economy. Půdorys rodinného domu LARGO 85 Economy se řídí podmínkami správy CHKO, kde domy musejí mít obdélníkový tvar s poměrem stran 1:2 a šířka štítové stěny se pohybuje mezi 6-9 m. Krytinu sedlové střechy volíme podle místní tradice, a to jak barvu, tak materiál.

Parametry domu

LARGO 85 Economy zaujímá zastavěnou plochu 89,43 m2, díky které perfektně zapadne do krajiny a přizpůsobí se stávajícím stavbám. I přes nevelké rozměry však poskytuje plnohodnotné bydlení moderní rodině s dětmi. Jistě přivítáte možnost využití o prostorného podkroví. Splnit veškeré podmínky pro stavbu rodinného domu v CHKO není rozhodně jednoduché, proto neváhejte a svěřte stavbu takového domu do odborných rukou RD Rýmařov.

Vizualizace domu LARGO 85

Vizualizace má ilustrativní charakter.